Молитва для відновлення миру з Карпатського муфта

У Гуцульській області було організовано експедицію до карпатського добробуту. Відповіді на питання, що стосуються багатьох зараз. Коли згорнеться імперія противника? Як довго ми чекаємо миру в нашій коханій країні? З давніх часів ми послухаємось, що це бачення жінки говорить і дізнаємось, що молитва для відновлення миру відома.



Молитва за реставрацію світу Життя на допомогу Високого, в притулку Богу неба буде відпочивати. Господи каже: Ти мій захисник і мій притулок, мій Бог, і я довіряю в нього. Як Toi доставить вас з сітки пастки, і з словом повзучий, Його веіл переповнений вами, і під його крилом він буде сподіватися: Ви будете використовувати Його правду з зброєю. Не боятися страху нічного, стріли, що мухують в дні, речей в темряві, які пересхідні, квублів, а з сосни. Від вашої країни, і темрява на правій руці, але вона не прийде поруч, подивіться на очі, і див. винагороду грішників.

Для Вас, О Господи, поставили у вищому місці. Не зло прийде до вас, ані твої боді рани прийдуть поруч, за ангелом, наказавши, що ви будете тримати вас у всіх ваших шляхах. Вони піднімуть вас в руках, але не коли ви приклеїте ногу на камінь, але крок на підошві і базилікі, і перемістіть лев і п'ятий. Для того, щоб я довірявся, і я буду крити, і для мого імені відомий. Він зателефонує мені, і я почую його: Я з ним в неприємності, Я славу йому, Я буду його виконувати з довготою днів, і я покажу його сальвації.



У наступні кілька років може бути голодом. На заході України немає такої небезпеки, тому що люди зберігають тваринництво, пшеницю свинини, кукурудзу, соняшнику. Тож, можливо, у нас немає голоду. Але проблеми будуть на сході України. Звісно, інші країни допоможуть нам. Не думайте, що голод буде тільки нашим. Весь світ постраждає від голоду. Але зараз не буває, але в рік або два.

80

Для того, щоб вижити ці нещастя, пан Настуня порадує нас працювати важко і промити важко - і все буде добре. Зробіть зусилля. Все, що ви можете.

Я пам'ятаю мене, що коли німці залишили наші землі, вони зіпсували всі продукти харчування, щоб тримати нас з неприємностей. В той же час пшениця знищується на сході України.



При запиті, коли вороги будуть платити за всі гріхи, які вони вчинили в рідній землі, молфарка відповів, що «перерозподіл вже збирається їм і нам». Бог оплатити нам всі наші гріхи. Це наші оригінальні гріхи, які ми зробили. Сині нашої генерації у дорослій, жінки також вчинили багато гріхів.



У нас є багато бойових дій. І нам потрібна допомога Європи. На жаль, вона потрібна. Азов, наприклад. І не було нічого годувати. Вони змушені були здатися.

Як довго буде цей злий на нашій землі, як довго він буде тривати? До тих пір, поки всі країни починають бронювати проти них, він прослужить довго, довго. Тільки якщо багато націй збираються разом. До тих пір, поки Україна могла перерватися на 4 частини.

Як для Китаю, так і для її можливої підтримки Росії, панс. Настуня запевнив, що, навпаки, скоро китайська буде йти проти росіян. Вони хочуть Росії. Не так цікавиться тайваним.

Р

А потім, згідно з українськими профетами, Україна буде безкоштовною. Ми все ще. підкорення і борошняний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное