Мати багатьох дітей повернулися з роботи і почули чоловічого голосу в будинку, ноги її майже затінені.

Нерідко на плечі жінок падає, здавалося б, нестерпне навантаження. Тим не менш, багато з цих жінок неодноразово доводять, що вони можуть зробити набагато більше, ніж кожна думка. Що сталося в нашій історії. Велика робоча мама через її екс-люда залишається без копійки в серці.



Редакція "Сайт" Він розповідає історію цієї сильної жінки.

Мати Ірини Ірини прокинулася перед сном. Вона йшла на кухню, сіла на столі і почала слухати звуки цього старого будинку. Він закрений і hummed, що робить звуки схожими на людські мони. Вони переїхали сюди після того, як її борги не залишили її без штрафів. Не знаю, що він потрапив в страшні борги, а його кредитори були люди з сумнівними репутаціями.

Одного разу вони прийшли до свого будинку і кинули їх одним валізом речей. Коли Ірина перетворилася на чоловіка для роз’яснень, він сказав, що не заважати у справах чоловіків. Через тиждень чоловік відправив в тюрма. Він був тільки в суді, що дізнався, як серйозне покарання чоловіка. Він отримав 15 років. Але вона не була для неї, бо вона і її чотири діти залишалися на вулиці.

р.

Після нескінченних походів через волонтерські центри вона змогла отримати цей старий будинок від міста. Порожня і належала місцевим органам. Ірина консультувала залишити місто для того, щоб її чоловік не знайшов їх. Цей варіант був ідеальним. Незважаючи на те, що будинок був старим, неглибоким і практично покинутим. Вона витрачала місяці, намагаючись очистити її вгору.

Вона використовувала для того, щоб мати хорошу роботу, але через її чоловічі хитрості вона була пожежна. Зараз ми можемо зробити для життя в місцевому магазині. Добре, що старші діти досить старі, щоб подивитися після молодших. Але це життя для дітей? Ми живемо, як це майже рік. Всі ці думки повністю споживали Ірину, що ранок. Вона тільки відкинулася, коли тривога відійшов. Вже час, щоб працювати, хоча вона не дуже сховала.



Щоранку вона збиралася працювати як звичайно. Я кинувся і побачила мій диких дочок і сина. Сергій був тільки 12, але він вже був дуже незалежним хлопчиком. Все, що він допоміг 16-річній Альені шукати після маленьких близнюків. Я тримала запит, коли мій тато повернеться. Отже, вранці він вирішив знову підняти питання: "Мама, Дад написав мені лист знову." Він каже, що ми будемо разом знову. Це правда? Чи буде він знову? ?

Жінка мала гусячі купи, хвиля паніки. Але вона швидко тягне себе разом. Він не буде спати, і ніхто не знайде їх тут. Він посміхався на сина і сказав, що батько його зраджує. Вона не говорила, що дійсно сталося, але вона не хоче годувати його. Вона сказала: «Сергій, не чекаючи вашого таду». І не варто вірити його словами. Він рідко зберігає своє слово. й

Жінки помітили, що син був сумним, але вона повинна поспішати працювати. Вона поцікавила дітей і побігла в магазин. Вона мала ще один зсув. Наприкінці дня бос прийшов до неї і сказав: "Іріна, ви знаєте, під час роботи тут, магазин змінився. У селі немає необхідності сидіти такі таланти. Я недавно говорив другу шахти, яка працює в торгівлі. Отже, вона готова розглянути вашу кандидатуру на роль менеджера магазину. З вашим досвідом, це не буде проблемою. Всім відомо, що ви працюєте. й



Яра була щаслива з цією новиною. Вона сказала, що вона буде обговорювати її з дітьми, а потім дати відповідь. Вона побігла додому щасливою. Жінка вже мріяла про те, як вона повернена в місто і зможе орендувати квартиру на заставних грошей. Як вона була ближче до дому, її посмішка зникла з неї. Вона почула голос чоловіка від дому, який вона відразу ж визнала. Вона безмовна. З стрункими руками вона відкриває двері.

Коли вона прийшла, вона побачила її екс-люда. Він стояв плитою і готуючи щось в горщику. Він мав одну з близнюків в руках. Сергій активно розповідає про батька щось, а лякала Альена сидить на столі, скеляючи другий близнюки. Вона побачила маму, що прийшла і зірвалася на її очах широко розкрита.

Ірина повільно вирушила всередину і попросила чоловіка «Олег, що ви робите тут?» Ви не повинні бути тут. Він не відреагував. Сєрозга побігла матері і почала говорити радісно, що батько прийшов, пообіцяв і прийшов. Ірина посміхалася в сина і сказала: «Сереза, візьміть малюка з батька і зайдіть до сходу». І побачив Олег на неї і звернувшись до нього голову, розказав сина: «Серезха, краще йти до Даду. й

Чоловік був явно не себе. Ірина боїться, що він може завдати шкоди дітям. вона не була параноіда, але вона подумала, що це може статися. І мій дочка сказав мені все. Вони мають план таких ситуацій. «Олег, що ти хочеш від нас? й

І почав сказати, що вона була її вини, що вона перетворила його на правоохоронні органи. І все, що він повинен зробити, це отримати навіть з нею. Він сказав, що він був втекти, що його друзі будуть найближчим часом, щоб прийняти його до безпеки. Але до цього він позбавить від них. Alena, врівноважена, спокійно висить з кухні.



Виступ Сергіяжу також почув це і подивився на батька з непорозумінням. Він прийшов, витягував рукав батька і попросив, "Дака, ти хочеш нас бити?" Чоловік був майже лютий. Він потішив, що не потрібно таких панків і відштовхував сина. Ірина в той же час віддавалася до Альени, а потім кинулася до її екс-люда з крім: «Не торкайтеся торкнутися дітей. й

Вона кинула дитину від руки чоловіка, потрапивши до неї колишньої вірності. Перевага своєї плутанини, вона захопила руку Серези і вибігає зовні. Вже кілька людей, які озброєні з імпровізованими засобами. Вони не хочуть бачити людей. Ірини, які закохалися в коханні з жінкою цього року. Вона попередила, що це може статися. Вона також розповіла про те, що Альена може викликати щось.

Після 10 хвилин правоохоронні органи на сцені. Звісно, чоловік був заарештований. Після цього буде надана період часу. Сусіди підійшов до Ірини, затишку та комфорту. Альона пішов з дому. вона не крила, вона просто спробувала допомогти їй мати. Ірина посміхалася, думаючи, як викрали її дочку. Сєрозга була німою і підвішеною. Не доки не залишилося, що він сказав: "Соррі, мама". Я знаю, що Да не те, що я думав. й

Після цього інциденту Ірина, працююча матір багатьох дітей, змогла переїхати до міста, знайти кращу роботу. Жінки вирішили, що вона зробить все можливе, щоб дати дітям краще життя.



Яка історія навчить нас? Можливо, ви завжди повинні мати резервний план при найгіршому сценарії. Зважаючи на це, Ірина та діти збереглися. І, можливо, те, що жінки набагато сильніше, ніж ви можете подумати. Ми сподіваємося, що ця родина буде добре йти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное