Моя любов і мій найкращий друг одружилися, вони запросили мене на весілля, але я не прийшов окремо.

Героїн історії сьогодні вирішив зробити сюрприз на весілля свого роду. Я не думав довго, бо він запросив дівчину. Не вдалося відмовити, але бажання помсти. Точно як вона зробила, читати далі в статті.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вона зламала її перший хлопець, тому що він обдурив на неї. Другий пішов на навчання за кордоном, і третій зрозумів, що він просто не потребує серйозних відносин. Дівчина не чекала зустрітися з тим же, поки не зустріне Артем.

Вона відчувала себе дуже щасливим поруч з ним. На відміну від інших хлопців навколо нього. Уважний і уважний молодий чоловік подарував Галу майже кожну безкоштовну хвилину. Уявляла, як вона б маррі Артем, а потім подарувала йому дитину. Це як кіно!

Р

Але реальність більш прозаїка. Після шести місяців романтичних відносин Галя почала помітити, що дія Артема була змінена. Це сталося практично відразу після того, як дівчина представила хлопця своїм найкращим друзям.

Цікаво, комунікація з однією з них змінилася. Наташа почала ховатися, а потім не могла стояти її і прийняти все: «Гали, прощати мене!» Я не знаю, як це сталося. Але я не можу отримати ваш Артем з голови. Я ніколи не був це до. й



Галина була безмовною. Вона не розуміла, що збиралася. З того моменту, як відразу пішов до Артема і на емоції зробив хлопець скандал. Він приймав, що Наташа дійсно почав писати йому. Але це не означає нічого.

"Не ебать з мене! Над нами погана дівчина кінула через сльози. Вона припинила розмову зі своїм хлопцем і подругою. Через кілька місяців я дізнався, що Артем і Наташа зустрівся.

Як боляче було для мого молодого серця! Але це життя і ми повинні рухатися далі. Тільки Галя почала повертатися до нормального, так як доля прокинула її ще один тест.

Вона отримала запрошення на весілля від свого екс-бойфренда Артема та колишнього найкращого друга Наталі. Чайники заливають. Чи вони так жорстокі, думали Галя? Зрозуміло, що це запрошення є ще однією спробою зробити щасливу дівчину.



Галя думала довго, що робити. Я хотів взяти помста на недбалість для молодят, щоб взяти такий крок. Героїн вирішив здивувати її на весілля. Але як? У той час дівчина не мала молодого чоловіка. І вона бажала поставити тиск на те, що вони кажуть, довго був щасливим і всім.

А з розумом Галі прийшла божевільна думка. Вона вирішила використовувати власну зброю проти хлопчиків. Артем має старше брата, з яким Галя завжди була на хороших умовах.

3610Р. 4200Р.

Вона вирішила зустріти його і віддати йому грати разом з дівчиною на весілля. Або ж він відіграв роль свого коханка. Арсен був авід байкера. Він також мав свої проблеми з братом. Так, щоб грати в цей спосіб, він може легко погодитися.

Арсен ретельно прослухав до Галії. Він пам'ятав, як послухати свого молодшого брата до цієї дівчини. Я думав весільну сцену була чудова ідея. Не потрібно нічого робити. Тільки рукою з галявою прогулянку і періодично повісити її талією перед молодими.

Побачивши з ким Галя прийшов на весілля, Артем і Наташа відкрив свої роти в сюрпризі. Крім того, в очах уві сні була небезпечна. Він ніколи не був близьким до брата. Але Артем навіть не міг думати, що Арсен приховує те, що він був знайомства з його екс-подругою!



Галя провів цілий вечір в приємній компанії Арсен. Невідомий йому, він почав шукати його по-різному. Він нічого не схожий на Артем. Дорослий з амбіціями зору і безглуздими. Arsene точно сподобалося Gala.

Але ще більш дивно, дівчина також любила Арсен. Наприкінці вечора він не загинув свого брата, але просто тому, що він хотів зробити Галу себе добре. Після весілля герої продовжували спілкуватися. Дівчина не знає, де це призведе. Але вона, здається, в любові з Арсеном. Що непередбачуване життя!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Життя непередбачувана, що правда! Іноді ви тільки знайдете себе в цій ситуації. Галина екс-бойфренд і подруга бажали скуштувати бідну дівчину. Але в результаті вона б'є їх і була винагороджена.



Важко сказати, що зв'язок Галича та Арсена призведе до. Але одне зрозуміло: залізниця долі працює! Я дивлюся, якщо ви вірите в історії? Ви думаєте, що вона може бути щасливою з братом свого роду?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное