Баба Ніна розповіла, чому не можна розвести чай водою і зберігати порожні пляшки в будинку

З дитинства ми знаємо деякі ознаки. Він посипаний сіллю для кварелі, побачила веселка - удачі. Моя бабуся мала ознаки щодня. Я не збираюся, Але останнім часом я дізнався про пораду жінки Ніни від серіалу «Блінд». Вона пояснила, чому не можна розвести чай водою, а також інші ознаки. Це було перевірено, вона завжди працює!



Сьогодні видання. "Сайт" З Вами зв’яжеться менеджер

Виявляється, що є дуже чіткі ознаки, щоб зрозуміти, що незабаром ви можете бути оцінені. Якщо ви людина і їсти солодощі з рук жінки. Якщо є дзеркало поруч з ліжком. Сплячий чоловік не може відображатися в дзеркалі. Це не тільки обдурити, але і обдурити.

9136520

Людина буде обдурити, якщо він дозволяє іншому чоловіка носити його краватку. Також ті, хто каже: «Я обіцяю» знають, що вони не зберігають свою обіцянку, завжди одержуються.



Деякі види оману чекає ті господині, які зберігають сіль у відкритому посуді. Це дає вам зручну ціль для шахраїв.



Baba Nina також дає деякі поради. Наприклад, мама не повинна перетворювати речі навколо дорослих синів, інакше він постійно знеціляє її.

Дівчата, які хочуть влаштувати своє особисте життя, не повинні носити ювелірні вироби з золота та срібла одночасно. Ви повинні вибрати один. В іншому випадку немає використання.



Ніна говорить, що ви не можете вирізати волосся на день народження. Є хороший шанс отримати тяжко хворий. Якщо ви хочете уникнути розбиття сім'ї, ви не можете зберігати порожні пляшки в будинку. Також не можна розвести чай з сирою водою, адже в любові немає щастя.



Я також пропоную ознайомитися з ознаками жінки Ніни з серії «Блінд», щоб гроші зберігалися і не тільки. Вона має знання, які недоступні для інших. Серія «Блінд» дуже любила аудиторію, і ще більше всіх сподобалося свій головний характер – Ніна. Це вона, яка дає ознаки на кожен день.

Її порада дуже життєрадісна, легко застосовувати в реальному житті. Звісно, вам потрібно вірити в знаки або ні. Наш бізнес – це лише для того, щоб поділитися цими ознаками.

Ви вірите в ознаки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное