Моя єврейська мама навчила мене їсти сніданок першим, а потім годувати своїх дітей.

У сім'ї, де батьки щасливі. Це закон, який не вимагає доказів. І це осіом працює, якщо ви думаєте про це, досить логічно. Але я б сказав, що це проста мудрість.

р.

Я надихнула писати цю статтю. Єврейський парний матий Я запропоную вам прочитати його, а потім поговорити про це. Приєднуйтесь!

Спочатку я поділився оригінальним текстом єврейського приналежного. Прочитайте його акуратно.

Після того, як час був бідною єврейською родиною. У нас багато дітей, і як завжди, не було грошей. Мати працювала для зносу і сльози: варена, змивається і кричить, розподіляючи спину голови і гучно скаржаться про життя.

Нарешті, виснажений, вона пішла на рабин для порад: як стати хорошою матір'ю? Вона залишила його спокійним і продуманим. Так як вона була замінена. Ні, немає грошей в сім'ї. І діти не робили краще. Але тепер її мама не псувала їх, і дружня посмішка не відчувала її обличчя. Після того, як тиждень вона пішла в заспокій, і коли вона повернулася, вона заблокувала себе в кімнаті кілька годин.



Діти були цікаві. Одного разу вони розбили заборону і подивилися на матір. Вона сидить на столі пишу чай з солодким бункером! "Мама, що ви робите? Про нас Діти похилили неякісно.

«Ша, діти!» відповіла важливу роль. - Я щаслива мама!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Нові батьки зроблять все, щоб зробити свою дитину щасливою. Однак жінки часто забувають, що догляд за дітьми без догляду за собою неповний.

Габаритний зображення

Нерідко мама і тато включають в себе режим гіперпротекції, вкладення в свою дитину максимум часу і ресурсів. Але результат зазвичай далеко від ідеального. Збір дітей – це комплексна робота. Якщо батьки нехтують власним саморозвитком і не звертають увагу на себе, що таке дитяче щастя можна говорити про?

р.

Для дитини батьки є основними рольовими моделями. Завдяки їм, дитина навчається розуміти цей світ. Він проявляє поведінку мами і таду на себе. Коли діти бачать, що батьки люблять один одного, вони дізнаються, що правда любов і турбота. Також працює з іншими почуттями та емоціями.

Дитина, як і раніше дуже молодий, може прочитати настрій своїх близьких. Коли мама незадоволена тим, як вона живе, коли вона не реалізована в особистих і кар'єрних умовах, малюк відчуває його. І що впливає на його поведінку.



Щоб підняти щасливу дитину, Вам необхідно заповнювати своє життя за допомогою значення. Насолоджуйтеся кожним днем ви живете, зможете побачити красиву в маленьких речах і зробити те, що ви щиро любите. Для дитини батьки виступають в якості довідника до світу дорослих. І в очах дітей цей світ повинен виглядати так, щоб дитина не боїться виростити.

Якщо ви відчуваєте, що у вас є проблеми, це ніколи не пізно, щоб виправити ситуацію. Батьки повинні мати хоча б пару годин на день для себе. У цей час ви можете зробити свій улюблений хобі. Наприклад, читати книгу або просто ходити. В цілому, зробити те, що приносить вам радість і задоволення.



У єврейському парі, не позбавленому гумору, як така окупація, моя мама вибрала звичайні чайні напої. Коли у вас є діти, іноді ви не встигли їсти. Не варто подобатися! Так план дуже простий. Налаштуйте свій час для проведення заходів, які роблять вас щасливими.

Покажіть мені, що ви думаєте про це? Чи можна зібрати щасливу дитину, якщо ви незадоволені?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное