Сезонний рецепт стиглих абрикосів, які позбавлять Вас від подарунка

Сьогодні у нас є ще один сезонний рецепт у меню. Ми перетворимо стиглі і ароматні абрикоси в неймовірний десерт. Я думав, що не можна варити вдома, але це було досить легко. Я запевняю вас, цей абрикосовий десерт зробить вас безмовним. Неможливим є розбити!



Видання YouTube "Сайт" Він розповідає про те, що робити з літними фруктами.

Абрикос Десертні інгредієнти
  • 1кг абрикоси
  • 450 мл води
  • 200 г цукру
  • 8г ванільний цукор
  • 6 ст.л. кукурудзи
  • 400 мл молока
  • 1 ст.л. борошна


Підготовка
  1. Промийте абрикоси і висушіть їх. Очистити шкірки і кістки. Блискавка пюре.

    Веб-сайт

  2. Поставте пюре в горщик, додайте воду і перемішайте. Потім додайте 100 г цукру і 4 ложки крохмалю. Перемішайте цю суміш до однорідності.



    Веб-сайт
  3. Покладіть молоко в іншу каструлю. Додайте 100 грам цукру, ванільний цукор, 2 столові ложки крохмалю і борошна. Стирайте все разом до однорідної.

    Веб-сайт

  4. Покладіть як абрикос і молочну суміш на вогонь і відваріть до тих пір, поки вони загустять. Консистенція повинна нагадувати ліквору. Нижче буде відео, в якому ви можете побачити, в якому стані потрібно варити як суміші.

    Веб-сайт

  5. Тепер беремо невеликі склянки, промийте їх водою. Потім покладіть трохи абрикосу пюре на дно. Додайте трохи молочного крему зверху. Потім знову шар абрикоса, знову молочний шар. Залийте до повного окуляра. Покрийте кожну харчову плівку і відправте її в холодильник на 2 години. Потім акуратно зніміть десерт зі склянок, наріжте на шматочки. При бажанні можна розкачати в кокосових стружках.



    Веб-сайт


Ось відео, де можна побачити, як зробити десерт з абрикосів.

про:blank

Шукаємо, що важко підготуватися. Дуже нічого особливого приготування. Ви перемішуєте інгредієнти, відваріть їх, залийте їх на склянки, а десерт готовий. Хороший спосіб перетворити кілограм абрикосів в приголомшливий домашній ласощі. Я сподіваюся, що вам подобається цей рецепт, скільки я робити.

Раніше ми говорили про те, як зробити ніжний літній торт з абрикосів. Ще один великий сезонний рецепт для мене. Що робити дозрівання абрикосів в середині літа сезону?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное