Після звільнення госпітальника людина почула слова, що зробила свій волосяний стенд на кінці.

Добрий будинок. Ви можете дізнатися багато секретів і секретів сім'ї, але ви не віддасте їх. Чому б любляча леді руйнує когось щастя? Іноді власники щедро оплачують працівника за свою роботу, а іноді намагаються позбутися від неї, як скокодно кішка. Потім маннашник починає грати свою гру проти буммерів.



Peels Good Housekeeper Юлія розірвав Valentina Yurievich всього 3 місяці тому. Людина має власний бізнес, який пов'язаний з нерухомістю. Валентина вже понад 40, але чоловік виглядав надзвичайно привабливим. Що, безсумнівно, зробив це великий приманка для юних мисливців.

Валентина була сердитися. Він знав жінок, які не збираються дати йому через свої красиві очі. Але він не хоче відчувати себе обманом. А для своєї юної подруги Мар'янн, бізнесмен створив суворе правило: «Не криється».

, Україна

Садівник Юлія Мар'яни не бачили її ще. Той факт, що жінка ще не прибула з Санторіні, де вона мала стажування в модному журналі. Звісно не. засупу Валентин зробив це. Юл працював дуже легко і просто під керівництвом Валентина. Чоловік був дуже добрим і уважним для всіх співробітників.



Після повернення Мар'янна думка цієї роботи змінилося різко. Подруга Валентина побачила її суперника в господині і стала жінкою. бисексуалџи над дівчиною. Юліа переносить стільки, скільки вона могла, тому що вони сплачували гроші. Якщо було прослужено ще один місяць або два, він міг врятувати трохи.

Мар'яни не зупинилися. На жаль, він зробив Юлію. Молода леді навіть заливає її каву над старим одягом, просто зіпсувати цей настрій. «Що є хороший господиня. Навіть в красивих іспанських Санторіні немає такої речі. Просто ангел. Або овець. У вовк одяг, справа? – сміється в Юлії Мар'янні. Але дівчина хвора.



Справжній набір Мар'янни був таким чином, що втілено дуже фактом, що Юля була в одній кімнаті з нею, що вона вжити екстремальних заходівй Вона закриває охоронну охорону, щоб вимкнути камери безпеки протягом одного дня, і почав її брудний бізнес. «Зробити мої речі, раби. Вони повинні поставити в машину, я збираюся до моєї подруги, сказав Мар'янн в її звичному тону.

Юлію не помітили трюк і швидко приймали всі речі господині. На сході Маріанна прогулялася попереду і в одну точку різко стояв на шляху до господині. Юлію не може протистояти і скидати мішки в'язниці. Мар'янна театрально впала і стала шемалей У Валентина ще не залишилося на бізнесі і відразу ж побігли в кричу.



«Вала, вона підштовхувала мене внизу сходів! Бажаю! Я сказав, що так багато разів! Валентин не міг зрозуміти, чи лопнула терпіння Юлі і вона дійсно вирішила це зробити. Негайно називається амбулатором, бізнесмен зобов'язав показати ступню з камер, але охоронний охоронець щось незручне, змащений провал системи. Мар'янн був адамантом: «Подаруйте її або залиште!» Валентина погодилася з умовами господині.

Бізнесмен важко відповісти на Юлію. Побачила, що дівчина не була ступінчастою, хворим і працьовитою. Ви можете досягнути великої висоти в бізнесі. Але що я можу зробити це "Маріанне не було в Санторіні, - Юлія раптом зображена як Валентина, переповнена її останню зарплату, "не знаю це в Греції, а не Іспанії." Варіант два. Або вона не була там. Чи був вона, але не стажування? Хто може бути з?

, Україна

Валентин був прикрашений і навіть злегка роздратований. Він також почув цю фразу, коли Мар'янн знову засвоюв Юлію. Розпочалися розрахунки банківських карток. Тоді виявилося, що леді дійсно зв'язана з valentine. Не було питання стажування. "Ви любите приватний детектив, - колишній бос шліфований гірко. «Що я дуже хороший господиня», вона взяла її щедру нагороду від Валентина і приречена на її довгоочікувану свободу від привидних покоїв.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное