У сім'ї знялися пара і вирішили взяти дитину з дитячого будинку, коли вони прийшли до дитячого будинку, майже безмовно.

Прийняття дитини з дитячого будинку є серйозним кроком. Іноді люди йдуть за це з незрівнянної доброти і тому, що вони відчувають, що вони можуть дати любов іншій дитині. І іноді цей крок відштовхує їх до розпаду. Не всі отримують шанс на дитину. Це те, що сталося з героями нашої історії сьогодні.



Сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає про історію пари, яка вирішила прийняти дитину. Перемістили своє життя внизу.

Усиновлення дитини з дитячого притулку Anya залишило офіс іншого лікаря. Вона вже втратила кількість. Там були так багато з них, але всі вони сказали те ж саме: «Не існує шансів на вагітність». Ніщо не можна робити. Максим побачив порожні очі дружини і зрозумів, що почула. Вони мовчазно прогулялися на машині. Вона скасувала спокійно і сказала: «Не випадково». Ми ніколи не будемо батькам.

Вони намагалися 14 років. Я намагався кожного лікування, кожен лікування. Вони навіть спробували ІVF, які витрачали всі свої заощадження. Немає грошей на іншу спробу. Її чоловік був офіцером поліції і вона була вчителькою в школі. Це не велика угода. І Ана вже 37. З кожним роком ми сподіваємось стати матір'ю відвертою.



Після цієї поїздки до лікаря Алла повністю знеболюється. Максим бачив це і вирішив остаточно обговорити те, що він замислювався про тривалий час. Він приніс ласощі на вечерю, заварив улюблений чай дружини, і почав розмову: «Я знаю, як ви мріяли про дитину». Мені сниться про нього не менше. Може бути, ми повинні спробувати останній варіант доступний. Візьміть дитину з дитячого будинку. й

Збуджена. Вона сказала: "Я думаю, що це довго, але я не сказав, що це. Я думав, що ви проти неї. Чоловік посміхнувся і захопив кохану. Вони домовилися про те, що вони потрібні і вирушають в дитячий будинок.



Через свої зв’язки він організував зустріч у дитячому будинку. Вони зустрілися з дуже гарною жінкою - директором притулку. Вона забрала дітей. У маленькому номері близько 20 дітей. Насолодіться гостями. І помітив, що чоловік був струнким. Він дивився на одну точку з його поглядами широка. Жінки витяжили рукав, запитуючи, що було неправильно. Він просто вказував його пальцем і сказав: "Подивитися на цю дівчину."



Не вдалося знайти слова. Перед нею була невелика копія. Дівчина не більше 5, вона була кучерявою, з темним волоссям і яскравими зеленими очима. Дуже схожі риси. Все це може бути приписаний до збігу, якщо не мухувати над губою. Точно так само, як і Ані. Як вони дивилися, дівчина також помітила їх і придумала: "Ви прийшли забрати дитину?" Чи можна вибрати мене? ?

Усе, що вона не могла жити, якщо вона не взяла цього будинку дівчини. Мій чоловік погодився, теж. Він пообіцяв дружині, що він спробує дізнатися щось про батьків дівчини і дізнатися, як можна таке схожість. Анна почала збір документів. Якнайшвидше вдається жінка. Незабаром чоловік приніс додому старий файл документів і сказав: "Це відповіді на наші питання".



Виявилося, що Анна була не єдиною дитиною з матір'ю. Через два роки мама подарувала ще одну дівчину. Але вона була хвора, так що її мама вирішили подарувати своєму вихованцю. У той час вона була дуже прикріплена до пляшки, тому вона не навіть не знаю, хто покаже бринство. Я вгадаю, що я вирішив не зв'язати руки. Правда не відомо, тому що мама довго загинула.

Ось як знаходилася сестра. У зв'язку з хворобою, вона ніколи не була з дитячого будинку. Після цього немає інформації про неї. Після чого тільки відноситься до лікарні при пізній вагітності. Вона мала доброго народження. Але через 2 роки після народження дитини вона загинула, відчула старе захворювання. Саме так дівчина потрапила в дитячий будинок. Не згадуйте про мій батько. Так вони дізналися, що ця дівчина - Анна niece.

Після кількох місяців Анна і Максим опинили всі питання з документами і нарешті змогли взяти їх мало Єва додому. Через шість місяців після того, як Максим зумів дізнатися, де поховали матір Єва і сестра Анна. Вони всі вирішили піти на своє місце разом. На шляху, Анна думала тільки те, що незабаром у Єви буде ще сестра або брат. Вона м'яко трахнув її живіт, і її чоловік тільки посміхався і чекав її, щоб розповісти йому.



Прийняття дитини з дитячого будинку: думка редакційного колективу Ось оповідання для пари перетворили затвердження дитини з дитячого будинку. Будь-яке життя може статися. Не можна навіть подумати про це. По-справжньому, після прийняття, що жінка вагітна. Яка подія! Ця історія закінчилася. Ми сподіваємося, що всі герої остаточно знайдуть своє щастя і життя.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное