Повернувшись з астрономічного фестивалю взимку, мій чоловік і я пішов до станції кафе і спробував його там.

Помилки, швидше за все, відвідайте, ніж чай. Не менш, що відбувається з родичами. «Дампінги – голова всього», – підтвердить будь-який холост. І багато хто господині згодні з ним. Для мене особисто. марка - Сонце. Діти не люблять суп, особливо важко, щоб зробити це влітку. Але страва я збираюся розповісти про те, що сьогодні не встигнути охолодити, вона зникне з тарілок дітей.

р.

Пільменський суп не з'явився на моєму домашньому меню відразу. Довгий час я просто приготував пельмені і служив їх до столу як самостійне блюдо. Але один день, повертаючись з астрономічного фестивалю взимку, мій чоловік і пішов до станції кафе, так як поїзд був 5 годин. Вони просто хотіли залишатися теплою і залишатися теплою.

В цілому я скептично про такі установи. Не надихнула впевненість. Але мій чоловік був голодним і наполегливим. Ми сідаємо на стіл за вікном. Дуже красива дівчина прийшла, приніс чорно-біле друковане меню на регулярному принтері. Кожен лист знаходиться в окремому файлі. Ми полюбляли свою увагу, як це було ближче до обіду. А після ранкової прогулянки в горах я хотів щось серце і спекотно.



Борщі, солі, грибні супи ... Потім очі виловили на написі «Суп з пельменями». Спочатку я думав, що вони принесуть мені суп, а потім пропоную мені другу пельменю. Я любила ідею, замовив її. Що був мій сюрприз, коли дівчина приніс глибокий суп з пельменями в ньому. Я маю на увазі, пельмені купили прямо в супі.

З першої ложки я закохався в цю страву. Він був повноцінним курячим теплим відваром з пельменями і зеленню в ньому. Після довгих прогулянок під нічним небом я збираюся хвори. Я вже зробив список для аптеки. Але вареники і бульйони були моє спасіння. Я зумів повернутися з зимового свята весело і здорово.

Як ви розумієте, щоб приготувати таку делікатність, перш за все, слід отримати пельмені. Ви можете придбати готовий напівфабрикат з перевіреного постачальника, або ви можете приготувати в домашніх умовах.



інгредієнти
  • пельмені
  • курячий бульйон
  • 2-3 картопля
  • 2 морква
  • зелена
  • сіль, перець, спеції


, Україна

Підготовка
  1. Отже, зробіть курячий бульйон першим. Додати картоплю з кубиками, потертий моркву, солі, перець за смаком.
  2. Відокремити пельмені. Чому не в бульйоні? Це просто, варіння заморожених пельменів зробить відвар похмурим. За смаком нічого страшного, але апетитний вигляд страви втратить.



  3. Коли варені пельмені, додайте їх до бульйону. Я зазвичай рахую порції, щоб кожен в сім'ї отримує 5-6 пельменів в тарілці супу. Тепер дайте 5 хвилин, щоб приготувати на невеликому вогні все разом. Час додавати зелень.





Я впевнений, що ви отримаєте смачний суп для пельменів. Будь ласка, зв'яжіться з нами Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное