Не один прийшов, щоб побачити стару жінку в рідному домі, поки вона успадкувала мільйонів доларів.

Тільки небо іноді знає, які секрети він може тримати. латинай Манкінд є людиною, але вони відхиляють його. Вони не знають, що приховано у своїх розумах. Це сталося в сім'ї Маргарита Макарова. Вона була занадто рано, щоб позбутися від її старої матері. А її доля була покарана на неї.



Чоловіча душа Маргарита Макарова завжди була надзвичайно Живийй Важко стежити за нею. На додаток до роботи на хлібобулочній, жінка встигла відвідати тренажерний зал, співати в ансамблі і займатися соціальними діяльністю. Як вона була, коли вона була молодий, і те ж, коли вона народила дочку Світлани. Отець Светочка пішов на небо занадто рано, але Маргарита Макарівна справляється за два.

Маргот не сповільнився навіть у пенсії. Для неї було багато робіт, скажемо. Світлана дивилася, як її мати навіть вдалося зробити щось. по батьковій Пенсійник оцінив громадськість, щоб приєднатися до умов патрона для розвитку місцевої культури.



Ввічлива мами з часом почалась тільки роздратування Світлани. Здавалося б, що жінки в цьому віці повинні тільки в'язати шкарпетки і подивитися на онуки. Але Маргарита. по-різномуй У зв'язку з цим частими носками між матір'ю і дочкою. Олія була додана в вогонь чоловіком Світлани Євгеном.

Він переконаний, що Маргарита Макарівна повинна переписати свою квартиру на молоду сім'ю, і нарешті заспокоїти. Крім того, Євгеній любив подивитися на дно скла, і захопився гемблінгом. Продається і частково покриває борги.



Марго став її землею. вона. затриманий вибір дочкиЩо я не соромлюся сказати прямо. Син-в-право не соромно псувати мати-все, щоб він міг. Світлана іноді думала, що вона буде божевільна. Але одна дуже сумна справа вирішила ситуацію. Зима Маргарита Макарова впала і зламала її ногу.



Для Світлани та Євгена це був подарунок від неба. Не може бути активним, навчити своє життя і спробувати відновити своє замовлення всюди. Вони працюють навколо оголена стара леді в годівлі будинокй Марго буде раді сказати ні, але влада була нерівною. Її сорока нога не дозволяла її боротися як раніше.

5 років, що Маргарита Макарова, що проводилася в будинку для літніх людей, дочка і син-в-право не по-іншому відвідати її. Спочатку вони думали, що життя буде грати з новими квітами, але це не зовсім так. У будинку, який ще належить до матері Світлани. Тільки збільшилися борги Євгена. Щоб зберегти свою шкіру, зараз мало продати цю квартиру. Один день Світлана називається: "Ми щиро вітаємо вас." На жаль, ваше серце мами припинило бджільництво минулої ночі. й



Неймовірні секрети Не можна сказати, що це оновлення новин Світлана. Навпаки вона і її чоловік були щасливими і практично стрибалися на стелю. Представник нурсингового дому заявив, що персональний обліковий запис Маргарита склав 1 млн. Пара вже. Планування Я шукав, де всі гроші збиралися. Але від небесного до землі обидва повернулися до дверцят.



На дверцятому став молодий чоловік, який був представником Марготу. Зважаючи на це молодий чоловік, гроші Маргарита пожертвували покровником, з яким вона раніше співпрацювала. Багатий чоловік був терорифікований, що його дочка відмовилася від матері, тому він щедрий подарував стару жінку. Вона допомогла йому багато при роботі з громадськістю. Всі свої гроші, а також майно, Маргарита Макарівна, зроблене для передачі її нагородження будинку, будинку маленького вогнепального, і тваринного укриття Великий пил. Я думаю, що ви повинні запакувати і переміщатися. Цей будинок не належить вам, хлопець спокійно уклав свою історію.



Євген був лютий. Він використовується для виклику своєї дружини і його екс-махівця. Світлана була просто кричу. Можливо, вона ніколи не мала такого гіркого серця. Жінки, безумовно, не вивели ніяких висновків. Вона відчувала себе. Я думав її душа страждала Більшість всіх. Я кинувся, тому що я залишився без житла і багато грошей. І, здається, будь-яке з'єднання з Євгеном, вона також готова переривати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное