Після розморожування морозильник почав пахнути дивним, рулон туалетного паперу скоригував ситуацію.

Заморожування морозильної камери є неприємним, але необхідно. Але після того, як я особисто мав неприємний запах у морозильній камері. Для усунення дискомфорту допомогло мати-в-праву. Я дивився на свій другий день в холодильнику і був жахливо сюрпризом, трюки цієї досвідченої господині завжди приємно здивували мене.

Сьогодні видання. "Сайт" Ось чому туалетно-паперовий до морозильної камери. Робота для ідеальної свіжості!



«В рулоні нового м'якого і обов'язково білого туалетного паперу - це звичайний холодильник і морозильник!» - розповідає про себе, Ірина Петровна, а немовна посмішка.

Виявляється, що туалетний папір є чудовим інструментом. свіжі і чистоти в холодильнику. І все тому, що папір відмінно вбирає будь-який запах. Тільки один рулет здатний захистити як холодильник, так і морозильну камеру від різких ароматів.

Тільки тут важливо взяти папір хорошого виробництва, без ароматизації, адже в холодильнику він буде співіснувати з їжею!



«Я зберігав нейтральний аромат у холодильнику протягом багатьох років!» А потім вона додала, «І це теж чудовий спосіб позбутися від зайвої вологи з холодильника і продовжити життя виробів. й

Помістіть невеликий рулон цього персонального засобу догляду на будь-який з полиць холодильника - і в пару днів папір вбере зайву вологу. Після 3-4 днів ви можете помітити, що папір стає мокрою. Просушіть його на акумуляторі і знову поставте в холодильник. Змінити папір на новий не більше 1 раз на місяць. й



А потім видалення З холодильника можуть звичайні кухонні губки. Просто помістіть один порний блок на кожній полиці холодильника - і ви не можете турбуватися про безпеку продукції!

Також з туалетним папером. Пробити Дійсно розсипається компотом або чимось іншим, тому що добре поглинає вологий папір відразу під рукою і можна усунути нещасний випадок навіть до того, як рідина починає зануритися на сусідні полки і стіни холодильника.



Мати-в-праві радять розмістити 2 невеликі рулони паперу: в холодильнику двері і в морозильній камері, а третій в овочевій коробці. Ви не пошкодуєте!



Також я пропоную вам дізнатися, як оформити товари так, щоб холодильник став об'єктом зразкового замовлення. Завдяки хаосу на полицях можна просто забути про придбані товари!



Дефлорація морозильник Для того, щоб взяти мене майже цілий день. Тепер займає максимум 3 годин. Зняття морозильника. Я зроблю все. Я кладаю всі 3 полки на басейні гарячої води і закриваємо двері. Це ще швидше! Ну і на підлозі з'являються швидше, якщо пропустити процес трохи.



Чим більше ви змінюєте воду, тим швидше лід плавиться. Потім протерти суху, дати настоятися 30 хвилин. Заповнення. Поверніть його на. І йти вперед, тримати роботу. І, звичайно, про вал туалетного паперу не забувати, з ним неприємні запахи не страшні!

Ви спробували таке життя хак перед?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное