Коли чоловік сидів у спинці з дамою, мати багато дітей в нічних носках.

Як часто ви їдете? таксі? Є випадки, але вони є винятком правила. Але не в цій історії. Це історія про надзвичайно добру і люблячу дівчину, яка вирішила взяти другу роботу в таксі для сім'ї. І що робота зламала її життя... Або навпаки?



Яна любила чоловіка Давида дуже багато. Ведуться близько 10 років. У цей час пара породжувала двох красивих синів і юначок. Дівчина радий, що все в її сім'ї було настільки чудовим. Вона дивилася посміхатися на всіх поганих хлопців, які пальціКоли вона одружена у віці 17 років. Все, здається, ідеально.

І я думаю, Яна дуже щаслива з усім. Але поступово Я помітив щось неправильно.й У всіх похилих відхилень. Мій чоловік отримав холод. Бували роботи, але не вистачає грошей. Девід не мав фінансових труднощів. За роки, він повинен підняти зарплату. Я думав, що вона була занадто мало.

3610Р. 4200Р.

Дівчина зуміла працювати, готувати великі члениВізьміть дітей до різних клубів. Підсвідомий, що називається розумом Яни, «Стоп, ви зробили занадто багато зобов’язань». Але вона не слухала. І додавати гроші до сімейного бюджету, я вирішив, що я буду працювати в таксі вночі хоча б іноді.



Морський стан Яна погіршується щодня. Вона попросила чоловіка допомогти дітям або з готелем, але це не виходило за межі обіцянок. Всі несправності занадто м'який темп Ян. Давид знав, що в усі ці роки він ніколи не підняв свій голос до нього. Моя людина звикла до неї, розслаблених і відіграних ігор після роботи. І, звичайно, він був знайомим. Яна намагалася відродити Давида, але він так скручував діалог, що дівчина мала до апологізації.

Робота в таксі стала диханням свіжого повітря для неї. Давид працював в лікарні. Яна працювала, коли чоловік був на ніч. Вона залишила дітей на злодому сині, і вона взяла машину і зліва. У нас були різні клієнти. Недоліки, були дуже щедрі. Це не стільки, скільки я очікував, але принаймні деякі. Додатковой



На доляльній день Яна почала працювати в машині компанії. Це просто так і сталося, що мій власний зламався і відремонтував його так швидко не вдалося. У 22:30 дівчина взяла чергове замовлення з певної Жанни і пішла на вказану адресу. "Це не далеко від лікарні Давида", - сказала вона. І думка не дала її.

Девід потрапив в машину з шикарною леді. Вона запашна як дорогі парфуми над автомобілем. Яна залякала, коли вона побачила Давида, сміхаючи в дзеркалі заднього огляду. Дівчина в поспіху сонцезахисні окуляриЩо здивує пара в спині. Вони припинили розмову і автомобіль переїхала. Водійське таксі може похизуватися її сльозами.

Р

Удачливий, що Девід і його коханка досить добре швидкой Продовжуємо по вулиці. Пара очолювався до найближчого ресторану. На цій точці Яна зрозумів, що Давид не завжди був на обов'язку. Її душа заспокоїлася дуже болючою, і сльози розкочували її щоки. Здавалося мені, що в одному другому щось зламало в неї.



Ведуться ведучий авто таксі Девід. Уважний після того, як у вас є "збиток", і нічого іншого. Яна сіла на кухонному столі і була безшумна. Важкий погляд може бути спалений через безтурботний чоловік отвір. Давид спробував зробити задоволення від Яни, але дівчина швидко розійшла і скупчила його соковитим ляпасом. Мій чоловік не був готовий до цього повороту подій.

«Весь день ви і ваша гриль Жанна називають таксі на 92 Жуковського о 22:30. Тойота Авріс прибув і я був водінням. Я знаю, що ви не знали, що жінка була водієм таксі, і я не знаю, що ви були обманом. Але тепер я даю вам 30 хвилин, щоб упакувати або я кинути ваші речі з балкона. Час до



Девід відкрив свою рот в сюрпризі. Всі Український Зафіксовано, якби робота поліції. У той же день Яна відступила з обох робочих місць і запакувала дитячі речі. Вона ретельно завантажила всі свої сумки в автомобіль. «Чи ми йдемо, мама?» попросили сина. "Я приймаю вас до моря, закоханих." Діти щасливо побігли в машині, але жінка розуміла, що вони не збираються в море. Вони мають абсолютно нове і щасливе життя перед ними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное