Чоловік запропонував постільну дружину давати дітям в притулок, і він засмажений до коханої

Дмитрі приймали до своєї дружини та молоді. Він закинув їх і просто зникнув. Неймовірне поєднання обставин призвело до того, що після 25 років чоловік повернувся. Тільки зараз його антетика не варто копійки. Урок життя, який ви дізнаєтеся, нарешті, поставить все на своєму місці.



Коли Дмитро вирішив маррі Анна, він не міг уявити, що чекає його в майбутньому. Спочатку він думав, що він жив з цією жінкою для відпочинку свого життя. Він був готовий стати батьком. І після того, як тільки 3 роки підтвердили його.

Анна народила близнюки: хлопчик був названий Міша, і дівчина – Таня. І все в цій сім'ї було відмінно до одного долі в день жінка діагностувала серйозні захворювання. вона стала відчайдушною, вона потрібна професійна допомога, і яскраве майбутнє не може мріяти.

207954

Спочатку Дмитрі зробив все для збереження своєї дружини. Однак він загубив віру, що він міг вижити. Пророки лікарів розчарували. Тексти пісень, а це означає: Тоді герой знайшов нічого краще, ніж просто відмовитися від своєї дружини.

«Діти до дитячого будинку, я не підніме їх без тебе!» – Дмитро колись сказав в рівному тону. І пішов, пішов назавжди. Виявилося, що чоловік мав господиню. Де Анна знайшов сили, щоб впоратися з цим, Бог тільки знає. На допомогу прийшли батьки.

р.

Звісно, жінка не дала своїх дітей в будь-який притулок. Вона знав, що вона могла піти в наступний світ. Проте діти не заслуговують бути в дитячому будинку. Анна зуміла розірвати чоловіка офіційно під час свого життя. Після 2 років вона загинула, і виховання дітей повністю займалася батьками.

Грандпаренти зробили все можливе, щоб покласти онуків на ногах. Вони отримали гідну освіту. Таня стала професійним перекладачем, і Misha заснував власну компанію. Його батько рідко згадав, хоча вони не пам'ятали, що він зробив до своєї сім'ї.

У великогабаритних онуках влаштували для грандіозного будинку поза містом. Вони зробили все так, щоб їхні сім'ї не потрібні нічого. А їхнє життя було добре до одного дня, повернулося продигал.



Дуже цікаво. Він побачив свою дочку. Вона виходила з таксі біля одного з центральних офісів. Це все так брудний. Ви можете побачити, що він робить.

Мій батько довгий був бідний. На протязі багатьох років він вивів пухкий спосіб життя. Через це він втратив свою роботу і квартиру, а потім почав блукати вулиці. Його подруга пішов з ним після року відносин. Він вирішив нагадувати їм себе.

Урок життя батька, Дмитро вирішив дивитися свою дочку і поговорити з нею серйозно. Tanya barely knows її dad. Вона пам'ятає, що він виглядав як з картинок. Вона не хочу поговорити з ним, але герой наполягав.

Він заспокійливий, щоб залишити сім'ю так багато років тому. Він сказав, що він був шкода і хотів зробити речі прямо. Наприкінці своєї мови він сказав, що йому потрібні гроші. У відповідь Таня просто сміється. Звісно, вона не збирається допомогти йому.



«Що ти, батько!» Ви залишили маму, коли вона потрібна так багато підтримки. Він сказав мені, що Мішка і я повинен бути прийнятий до дитячого будинку! Ви думаєте, що ми не дізналися? Тексти пісень, а це означає: І тепер, що ваше життя, як нічний знак, ви хочете, щоб допомогти вам? Не заслугуйте мене, щоб поговорити з вами! - сказав Таня спокійно.

Вона перевернулася і зліва. І пішов Дмитро на пустельну вулицю, поодинці і ніхто не зажадав.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія доводить, що рано чи пізно ви повинні відповісти на всі ваші дії. Подумав Дмітрі, коли він пішов з дружини, що хтось день йому потрібна допомога? Або ж, можливо, він просто боїться відповідальності, яка падає на плечі? У будь-якому випадку він зробив свій вибір. І іноді ціна занадто висока.

доб.1

Я дивлюся, якщо ви допоможи батькам на місці Тетяни? Поділіться думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное