Мама принесла сумку квасолі спаржу, і я ніколи не збираюся з нею раніше, знайшов видатний рецепт.

Моя мама купила мені спаржева квасоля в інший день. І я можу визнати, що я ніколи не стикався з нею. І ось цілий пакет свіжої квасолею. Збережемо ситуацію зараз! Я зазвичай звертаюся до відомого українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка за допомогу. Я люблю свої незвичайні рецепти. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як приготувати квасолю спаржу швидко і легкой



Краса цього рецепта полягає в тому, що не потрібно ніяких спеціальних інгредієнтів. Прийміть до найбільш спаржева квасоля. Але це сезон, тому ви можете легко придбати його на найближчому ринку або супермаркеті.



Також заморожені бобові підходять для приготування сьогоднішніх закусок. Це означає, що блюдо можна зробити протягом усього року, не тільки влітку. Дуже зручно!

Цей снек готується залежить від того, чи є він свіжою квасолею або замороженою. Я використовував свіжі, тому я буду описати, як приготувати його. І в кінці статті поділуться нюансами приготування замороженої їжі.

інгредієнти
  • 200-300г квасоля спаржу
  • 2 зубчики часнику
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 20-40г вершкове масло або кокосове масло
  • 1 ст.л. солі
  • 0,5 лимона
  • чилі


Підготовка
  1. По-перше, я промив, боби спаржу, ріжу хвости і порізати на 2 штуки. У цей час в невеликій сковороді потрібно відварити воду. Коли вода готова, засолити її і додати рослинне масло. Потім кидаємо квасолю в воду точно 1 хвилину.



  2. У цей час я прогріваю каструлю і нарізати часник на тонкі скибочки. Далі, зливаючи квасоля аспарагуса через дует, і я додаємо кокосову олію до каструлі. У оригінальному рецепту Клопотенко використовують вершки. З ним блюдо буде більш ароматним.
  3. Додати спаржу і часник до сковороди. На цьому етапі слід додати рубаний перець чилі. Але не користуюся ним. Постійно помішуючи, квасоля спаржу на високому вогні за 1 хвилину.



  4. Я кладаю готову квасолю на тарілці, а потім поливати її свіжовичавленим соком половини лимона. Я використовував паприку пластівці як прикраса. Дядько!


Як приготувати квасолю спаржу: редакційна колегія Євгена Клопотенка попереджає: квасоля спаржу не може бути обсмажена протягом тривалого часу. В іншому випадку це не буде так страшним. Метод, описаний в цьому рецепті, кращий спосіб приготування як свіжої, так і замороженої продукції. Говорячи про це.



Якщо ви використовуєте заморожені квасоля спаржу, то його не повинно бути більше 30-40 секунд. Продукт не потрібно попередньо безоплатно. Я раджу бачити, як Клопотенко готує цю закуску в режимі реального часу.

Квасоля аспарагуса можна їсти цілий рік. Продається заморожена в будь-якому супермаркеті. Однак краще зробити заготовку на зиму самостійно. Щоб правильно застигти продукт, його необхідно розбити до цього. Як це зробити, я сказав трохи вище в рецептурі.

р.

Потім квасоля спаржа повинна бути охолоджена. Потім викласти на чисту, м'яку тканину, щоб всі вологи відійде. А потім покласти в контейнери і відправити в морозильну камеру. Крім того, можна використовувати звичайні пакети на застібці.

Розкажіть мені, що вам подобається робити квасоля? Це буде чудово, якщо ви поділите свій рецепт у коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное