Тамара Глоба ділиться своїми премониціями та новим позитивним прогнозом

Прогнози про світ серед тарологів, астрологів і психіків дещо відрізняються. Тим не менш, у всіх прогнозах є щось спільного. Кожен експерт не перестає нагадувати: Наше життя ніколи не буде таким же.й

(доб. 808)

Тамара Глоба є одним з найпопулярніших жіночих астрологів нашого часу. Вона нещодавно поділилася своїми послідовниками, які ми можемо очікувати найближчим часом.

Новий прогноз Tamara Globa нагадав мені про прогнози індійського хлопчика. Не так довго, Авелия Ананд зробив деякі серйозні припущення про те, як світ змінить. Про це читайте в статті за посиланням.



Що стосується російської астрології, жінка також вважає, що з попередньої картини світу дуже скоро не буде. Ми спостерігаємо загальне оновлення на всіх рівнях життя.

На жаль, це передувало великої кількості природних катастроф. Так, наприклад, один з етапів продовження можна вважати аномальним теплом, який зараз перебуває в Європі. Лісові пожежі, паводки та посухи – це все, що очікується найближчим часом.

8005640, Україна

Тамара Глоба закликає людей не панікувати. Припустимо до землі, проте трагі, буде плести шлях до іншого життя. Не можна будувати нові інфраструктурні та нові системи зв’язку без знищення старих фундаментів.

Що робити звичайні люди в умовах такої нестабільності? Тамара Глоба радить переглянути свої погляди на фінансову складову життя. Незважаючи на економічну кризу, зараз є час, щоб почати бізнес або принаймні почати рух в цьому напрямку.



За словами астролога, незабаром люди, які мали все для комфортного існування, можуть втратити його. Хто ніколи не був удачливий, нарешті зможе принести в життя щасливу удачу.

Сьогодні кожен з нас може отримати те, що ми заслуговуємо. Всесвіт є більш вигідним для нас, ніж будь-коли раніше! Ми не маємо права пропустити цю можливість. Експерт каже, що Ключ тепер вижити.й Тоді ситуація почне покращувати.



Однак не відразу, тому що в наступні шість місяців ми зіштовхнемо багато труднощів. Посилення економічної та харчової кризи, а також збільшення воєнних конфліктів у світі, буде справжнім випробуванням для людства. Найважчішим буде осінь і зима 2022 року. Однак 2023 року обіцяє бути складним.

Я неодноразово сказав, що космічні процеси безпосередньо впливають на те, що відбувається на Землі. Тамара Глоба – це те, що позитивна енергія космонавтики буде радувати лише тим людям, які довели до цього світу.

Астрологер вірить у виникнення абсолютно нової моделі вільного світу. Люди зможуть подорожувати без візи. Зв'язок між різними народами буде спрощено. Це представить повне перерозподіл територій. Деякі держави втратить свій статус, а деякі країни більше не будуть на карті.



Цей процес повинен бути завершений 2026. Чи буде вона менше 4 років для нашої планети, щоб бути повністю оновленою? Хочу вірити, що все буде таким чином. Однак я раджу не покладатися тільки на прогнози астрологів. Пам'ятайте, що ваше життя тільки в руках. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное