Дад не міг говорити від втоми після важкого зрушення, але мудра дівчина приніс його назад до життя

Ми часто забуваємо про реальні цінності. Ми часто звикли до наших близьких, якщо вони завжди з нами. Ми не даємо один одному посмішки або чаплі. Ми думаємо, що вони не йдуть в будь-яку точку. Сьогодні видання. "Сайт" Вона передає дотик історію з вами від абонента. Поговоримо про важливі речі.

Вчора я повернувся з роботи, працював двома твердими змінами в рядку. Я хотів швидко приїхати додому, взяти піну, рибу, розслабитися перед телевізором. Тут настає текстове повідомлення від дружини, Ленка: «Будь Влада з танців, я не встиг.» Дякую.

О, вона не може триматися, я дива? Щоб посидіти в домашніх умовах і поговорити по телефону з друзями? Я хотів писати, що вони кажуть, я не на шляху, але я зрозумів, що немає грошей в рахунку. Бажаю, я думаю, що я хочу зустрітися з Владою, але Lena буде досить йти на риболовлі на вихідні.

155062

У будь-якому випадку, Влада і я ходжу, вона розповідає про її навчання, раптом вона просить: "Дака, чому ви так сульпували?" Чому вас не посміхається? Чи не мене чи мій мама. Ви замовляєте весь час, як ви зрадієте. Я чесно пояснив її, вони кажуть, що посмішка може бути після другого зсуву, я втомився, хочу відпочити, і не думаю, про такі дрібниці.

А потім Влада здивує мене. Він сказав: "Що мало чого?" Посмішки і дива. Сьогодні в танці на Степу ще не вдалося танцювати одну складну патру. Він був, він був попарений з мене, я посміхався в нього і сказав, що він був добре. І він танцював так добре, ви повинні бачити!



Пелеса мудра дитина: рот дитини Владе 7 років. Як дитина, і її посмішка дійсно зробив мене краще. Але я думав про те, що дитина мені славою. А якщо я здаю, що до неї, то, де мій Ленька вже думав себе. Якби Влада почула мої думки: «Мати дуже втомилися.» Твори для вас і мене. Щодня мийка, приготування їжі, очищення. Від нас немає днів. й



Я думаю, що я нечутливий пень. Дійсно, моя Олена працює додому щодня, немає сил на вечір, а потім повернулася назад від роботи з моїм «яскравим і довести». Останнім часом було слово, Бог тільки знає. Я вирішив здивувати коханого. Вони придбали торт і квіти і повернулися додому. Lena відкрив двері, ви можете побачити, що вона втомилася, кути її очей виглядали вниз, я думаю, що вона приніс її дружині. Подаровані подарунки. Я сказав: «Дякую вам, дорого, ви робите так багато для нас». Як діамант розквітав мій Helena красуня.



Дружина посміхнулася, подивившись на мене, торкавшись - все втома здавалося б, зраджувати її рукою. Я хочу зустрітися з дівчатами. Я замовив піцу, ran для Bacchus подарунки до столу. Це був як сімейний день. Ми вдячні один одному за все, захопивши, спілкувалися про різні речі і посміхалися багато. А Влада була правою: посмішка дійсно робить чудеса. Так багато енергії з'явилися, бажання жити і любити з новим енергійним. Яка мудра дитина Єленушка і я росте.



Щоденна робота займає час і бажання сказати приємні речі один одному, посміхатися частіше і оцінити кожен день, проведений разом. Але вдячність Вашій родині за свої зусилля дуже просто: мудрий Я сказав вам, як. Я дав вам посмішку, і це був кращий день.



Невеликі жести і лікті можуть робити магію. Чи варто часто посміхатися? Напишіть нам про це, поділіться своїми історіями про дрібні щоденні дива. Ми чекаємо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное