Люблю один зберігає фотографії свого роду, і це змушує мене відчувати себе погано.

Зв'язки з екс-бойфрендом або чоловіком відрізняються. Хтось керує залишатися друзями, і хтось назавжди стає ворогом його колись коханим. Але іноді ситуація не падає під будь-яким з візерунків. Я хочу розповісти вам сьогодні.



Я зустрів мій ex-boyfriend з Anya близько 6 місяців тому. Я впала в любов, як хлопчик, серйозно. До цього я мав багато дівчат, але не відчув, що сталося в Anya. Наші відносини розвивалися досить швидко. Тексти пісень, а це означає: І я думав, що ми можемо спробувати життя разом.

Я живу окремо в квартирі. Мої батьки дали мені на 18 день народження. Але Алла була просто оздоблювала магістратуру і проживала останні місяці в хостелі. Я думав, що вона дуже любила ідею. Що сталося. Ані не жили з її дружбами до, але невідомо не лякало її. Я відчув, що вона довірила мене.

Габаритний зображення

В першу чергу ми звикли до одного в новому будинку. Але ми були дуже добре. Відповіли романтики – що ще потрібно бути щасливим, коли ви молодий? З кожним днем я став більш впевненим, що зробив правильний вибір. До одного дня я випадково знайшов картину молодого чоловіка на столі моєї дівчини.

Я не один з тих, хто любить тягнути коту хвостом. Що ж ніч я вирішив поговорити з Аня і дізнатися. Відповідав мене: "Це Андрій, пам'ятаю, що я сказав вам про нього?" У мене є досить хороші відносини з моїм вибухом. Але ми не знайомі, крім того, ми можемо перевірити один раз на місяць. Я зберігаю фотографії як пам'ять. й

По-перше, я спробував зрозуміти Anya. Проектування ситуації на його житті. Але я не можу уявити, як моя подруга знаходить фотографії свого роду і вона щаслива з ним. Коли я запитав Ану це питання, вона сказала, що вона буде приймати його спокійно. Зважаючи на те, що минуле має значення для всіх.



Наші цінності Тільки Я впевнений, що Уявляв мене скандал. Всі права, нехай я приймаю правила гри. Але чому ці фотографії в визначному місці, як ніби моя подруга захоплює їх кожну ніч перед сном? Як я повинен прийняти це? Ая сказав, що вона не повинна пояснити щось інше. І я не хотів, що на всіх.

Наступні кілька днів наша розмова була дуже холодною. Я відчув, як я зрадився. І почав запідозрити Аня з фортепіано. Що робити, якщо вона повернулася до неї?

Зв'язок з екс-бойфрендом: перевірка для вошей У моїй голові оселилися параноїдні думки. Я не знаю, куди піти, і я не знайшов нічого краще, ніж такі Anya, щоб побачити, чи вона лежала мені. Коли-небудь тиждень, моя подруга зустрічає своїх друзів. Я проживаю з друзями.

Я запитав Анні, що вона збиралася зробити на той день, що занурився. Вона сказала мені про її плани. І я думав, що я бачу, якщо вона мене зв'язана. Я захопив це. А що я сказав мені, що я зробив право.

, Україна

Я пішов в кафе, де Алла і її друзі погодилися зустрітися. Пройшов за планом. Дівчата були веселими, і я дивився його з вулиці. Але в деякій точці я бачив, що Anya сказав, що Звісно, я пішов з нею.

На автобусі і я забрав таксі. Після декількох зупинок Anya зліва. Це була набережна. Мій подруга пішов до одного з лавок, що хтось хлопець сидів на. Ви не змогли побачити, що це було на відстані. Але я знав, що я потрапив до бібліотеки.



Аня підійшов до незнайомця, захопивши його. Він привітав її з поцілункою на щоці. Все, що відбулося поруч, я не скажеш тебе. Я не хочу сказати, що хлопець був мій подруга. Я дивився на півгодини. Тексти пісень, а це означає: І вірити мене, це не так дружня прогулянка.

Увечері, коли Мене з'явилася додому, вона сказала мені, як чудово вона встигла з друзями. Я знаю, що нам довелося розбити.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Не дивно, що вони говорять: Довіра, але перевірити.й Я бачу, що герой цієї історії мав піти на відеоспостереження коханої, щоб дізнатися, чи вона лежачи до нього. Але, як ви бачите, іноді такі рішучі кроки допомагають зрозуміти ситуацію дуже швидко.

р.

Так як кохана людина зберігає фотографії вашого роду або не означає, що він обманює вас. Але варто поговорити з вашим партнером. Принаймні ви зможете заощадити з подальших карель.

Розкажіть мені, що б ви робили на місці основного персонажа?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное