Я вирішив відвідати мій дочка-в-право на 10 ранку, я майже втратив своє мовлення від того, що я бачив.

Так сталося, що багато людей люблять розповісти молоді мами, що робити на батьківщині, залишити і як зробити все. Про це розповість багато батьків. Жінки, на їх думку, не тільки встигли стежити за дитиною, але й управляти господарями, займатися саморозвитком і навіть іноді економити світ. Сьогодні в нашій історії відбулася схожа історія.



Редакція "Сайт" Вона ділиться сюжетом, в якому загинув мати-в-право вирішив відвідати її дочку. Записаний з слів її матері-завдання.

Мій син і дружина живуть окремо. Вони зняли іпотеку на своєму домі кілька років тому. Син працює над тим, щоб надати їм, і дочка-в-права перебуває на батьківщині. Найстарші 5 років 3. Моя донька-в-права постійно скаржаться, що вона не має достатньо часу. Вона робить деякі хори, але часто вона не може навіть варити вечерю. Він каже, що діти немає.



Я не знаю, якщо це робить все на дворі. У них невелика ділянка і невелика частина землі. Ми можемо принаймні виростити деякі квіти. Але вона не думає про це. Добро, що мій син взяв час, щоб висити зелені. Не менш добре. І Настя, мій дочка-в-право, не встигає нічого. Я дивився, але я не втрачу в життя.



Мій син не скаржався на що-небудь. Він йде на роботу і все ж бере участь у вечори, тому що є щось для оплати іпотеки і підтримки сім'ї. Він не запитує нас за гроші. Але я завжди був гірким, що він приходить після роботи і все ще отримує до плити, щоб приготувати себе вечерю. Я навіть знаходився до мого дому з часу, щоб мій дочок-в-право міг зробити щось навколо будинку, але ситуація не змінилася.

990 Р

Я був в своєму районі, закінчив все рано і вирішив відвідати дочку-в-одному і онуків. Уявіть, що я приходжу в 10 ранку, і вона все ще дрочить. Вона прийшла до мене, загорнувшись в ковдру, овець і сказав: Я скинув ще. Я ходив в і це був Мес. На кухні є гора немитаних страв. Немає нічого в холодильнику. Діти відіграють себе, вони ще не мали сніданку. І вона вівчарка.



Пілінги Я знаходився з цього. Я провів час з онуками і поїхали додому. Звичайно, вона не встигає, якщо вона спить перед початком. І я кину її знову. Хто знає, як довго вона спить. Я не знаю, якщо я повинен сказати що-небудь до сина. Я не хочу потрапити в свої відносини, але я не можу. Це не дивно, що вона обманює його і він працює для двох. Що робити?



Ми думаємо, що в даній ситуації мама-в-право не виправда. Вона лопла в непровітаному рано вранці, побачила, що жінка спить один раз, і звернула висновки про своє життя. Це легко судити матері і сказати, що вона нічого не робить. Але догляд за дітьми займає багато сил: фізична і моральна. Мати-в-право не знає, який період дочки-в-право проходить через те, що вона проходить.

Ми думаємо, що Настя і її чоловік дізнається, як жити для них. І сама дочка вирішить, що робити в Указі і як керувати її часом. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное