Наречена вирішила посміхатися на майбутній мамі-закарпатті, але несподівані речі трапилися.

Сім'я щасливих до Що подобається? Де є повне розуміння і любов? Або де є достатньо грошей на все. На жаль, це не завжди справа. І іноді персонажі додають масло в вогонь. У зв'язку з цим, люди заварюють і втрачають своє щастя. Так сталося в Луді.



Сім'я щасливих Люда завжди любила платтяй І це не дивно, адже дівчина була дуже красивою. Її батьки були дуже прихильними до маленьких князів. Легко вгадати, що дівчина виросла досить зіпсована і затребувана. Не самому собі, але іншим. А батьки Ліуди стали її слугою. Так само, як і кожна дівчина.

Вона вважається найкрасивішою в школі, а потім в медичній школі. До речі, зустрілися Денис. Але важливо відзначити ще одну важливу точку. Люда створив себе. персональний блог У соціальній мережі, де вона назвала себе французькою мовою - Lucy. Дівчата планують стати косметологом, розмістили красиві фотографії і в будь-який спосіб розвивалися в цьому напрямку. Але Денис не вписався в її красиву картину.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Він був досить скромним, але дуже привабливим і сміливим. Постраждав багато дівчат, але хлопець лаціна Луки. Блогер мав невеликий інтерес до свого коханця. Я не запитав його, де він прийшов.

Я помітив, що хлопець вдягнув якомога простіше. Речі чисті і іноді навіть зношені, але це не критично. Тексти пісень, а це означає: У своєму блозі Люсі тільки показали, що було вигідно. І що в душі Дениса, це десятий випадок. «Не можна одягатися правильно, нехай він йде на роботу. Не для мене купити все, красива думка.



Але приголомшлива дівчина стала головою хлопця так багато, що він вирішив маррій Люсі спочатку відлякувалися цим рішенням, але потім вона отримала трохи холоду. Я погодився подумати і познайомитися з батьками в ресторані. Зустріч була запланована на п'ятий вечір, коли всі члени сім'ї будуть вільні. У четвер в лікарні, де Луки вперше відправили, було неприємний інцидент.

(Б)

Дівчинка з друзями перейшла в правильному офісі і Луки не помітила літню медсестра, яка була ретельно промивання підлоги. Жінка торкнулася дівчину з краєм лопу, а потім перевернулася і швидко апологізована. А князі не можна зупинити. Вона кричуща і спинула жінка з пальцями, що вона вдарила її жорсткий. Люсі сподобалося це. Пробити відмінність від травмованої леді.

Погана жінка змусила допускати це з метою. Краса була ще більш сердитися, що деякі бідні дівчата даред сперечають з нею. «Хто вона?» думав Луки і похилого відро брудної води, яка стояв біля медсестри. Муд обприскував на жіночому одязі і почала знімати розливну рідину зі сльозами в очах. Неправдиві друзі відразу приймали Луда, хоча натовп наголосників вже лякався на скандал.



У ресторані Люсі та Дениса з батьками сидять прогулянку. Жінки визнають один раз. батько хлопчика також усвідомлювали подробиці скандалу. Не вдалося зрозуміти, що сталося. Я запитав Люсі, щоб розповісти мені, чому вона виглядала на мами, як це. Дівчина не збиралася дати їй і сказала, що мати Дениса, її майбутній мама-в-право, вдарив її і звинуватила її брудною водою.

Але мама хлопчика, Антоніна Сергеевна, запевнив сина, що не було нічого більше, ніж непристойна непорозуміння. Денис спробував зрозуміти, що він дійсно виглядав як. Він був важко уявити, що його тихий і мати може атакувати чоловіка з мопом так легко. Тексти пісень, а це означає: Тільки Lucy не збирався відмовитися. «Сон, давайте запитати охоронців безпеки, щоб показати нас», - сказав батько Денис.



Покоївка, зроблено. Підйом доведено, що провокатор був. А потім спосіб Люда зневажена мати Дениса з водою від брудного відро. Молодий чоловік був неймовірно сердитися на його нареченай Він знав, що зараз про весілля, а про відносини з Люсі з питання.

Найщасливіша сім'я разом Сепарація з красивими Денисами дуже міцна. Він знайшов комфорт у роботі та підтримку батьків. Разом і з загальною економією вони змогли зібрати дорогий автомобіль для хлопця. У приватній клініці та пристойну зарплату. Денис почав жити. Оприлюднено мамину шафу, допомогло батькові взяти новий автомобіль, зробив гарний ремонт в будинку батьків. Я почав економити місце.



«Дуже, що автомобіль у вас є», Люсі зустрівся з Денисом в одному з паркувальних парків біля солоду. Він був на своєму шляху до бізнес-зустрічі і, в принципі, не хотів би зв'язатися з тим, хто зробив це до своєї матері. «Чи можу тебе взяти мене додому?» дівчина натякала.

«Після того, як ви вимити машину,» Денис випадково кинув, «і потім брудна вода на голові». Вона довго тримала, але ніхто не чув, ступеню Люсі. Денис знав, що він знав власну любов, щасливу сім'ю. І з створенням нового, краще не поспішати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное