Моя мати-на-правила мене своїм підписом рецепт огірка, як тільки я стала її дочку-в-завдя, я варю її так до цього дня.

Моя мати-в-праві дав мені рецепт огірків з кетчупом чилі. Я одружився влітку. Через кілька днів вона прийшла до нас. Майже з дверцят, вона урочисто ручила мені відрізок з газети, на якій написано рецепт. Вона також принесла відро огірків на навантаження. Він сказав, що мій чоловік любить такі огірки дуже, тому що вони поділилися з мною практично сімейним способом приготування.



Після того, як вона залишилася, я подивився на цей відро огірків, на мій чоловік, який сідає на стіл. Потім я подав йому цей вичерпний лист і запропонував зробити збереження, так як у нас є огірки. Це 9 років і ми все одно робимо. Ну, як ми робимо, це в основному мій чоловік, і я просто даючи цінні інструкції. Сьогодні я щасливий поділитися цим рецептом з вами.



Огірок Рецепт з Chili Ketchup Інгредієнти для Marinade
  • 1 л води
  • 1 ст.л. оцту
  • 1 ст. цукру
  • 2 ст.л. солі
  • 1 пакет кетчуп


інгредієнти
  • огірок
  • Малкa
  • часник
  • кінь-лист
  • латина
  • перець-пека


Підготовка
  1. Спочатку вимити, сушити і стерилізувати банки. Я займав невеликий літр, щоб вони їсти в пару днів і не стоять відкритими протягом тривалого часу.



  2. Потім кладуть на дно банок в свою чергу листя хрін, кріп, часник, лаврові листя і чорний перець. Звичайно, листя хрін і кропу необхідно промити до цього, а часник очищається. Ви можете покласти всі зуби. Потім кладуть огірки в банки. р.



  3. Потім потрібно відварити маринаду. Змішайте всі інгредієнти і варіть. Цей маринад досить для 5 літрів банок, і ви вже розрахуєте суму, яку потрібно.



  4. Гаряча маринада, заповнюємо огірки, скручуємо кришки. Банки загортають і залишають на охолодження принаймні на добу. Потім тримати його в прохолодному місці.





Що сказати, я люблю цей рецепт огірків з чилі кетчупом. Вони просто дивовижні: дуже хрусткі і гострі. Як виходить, чоловік робить дивовижне збереження. На зиму досить лише покривати запечений перець. Я рекомендую!

Ви вже зробили огірки на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное