Екологічні хати Кожна людина самозагарювання повинна слідувати

Не тільки люди і тварини страждають від війни в Україні, але і вся планета. Важко уявити, як велика вага руйнівного впливу військових дій на природу. Чи можна підтримувати екологічний спосіб життя в таких умовах? Я вірю, що це наш обов'язок і необхідність.

Р

Сьогодні Про те, які екологічні звички не повинні бути забуті навіть в часи війни. Я сподіваюся, що ці поради допоможуть вам не менше, якось вирівняти, що відбувається у світі.

Екологічний спосіб життя війни є катастрофою універсального масштабу. Сьогодні в Україні не менше 5 серйозних проблем, які негативно впливають на стан довкілля. Перш за все, це ядерні ризикий

Сьогодні Запорізька атомна електростанція під окупацією. Постійний рух військової техніки противника і людський фактор може призвести до катастрофічних наслідків. Це вплине на весь європейський континент. Ми не маємо права повторювати трагедію 1986 року.

р.

Не зупиняйтесь. оболонка промислових і енергетичних спорудй Під час пожежі токсичні речовини виділяються в таких місцях. Вони осідають на поверхні землі і потрапляють в воду. Ми не можемо бачити його з нашими очима, але в довгостроковій перспективі ми відчуємо вплив цього filth на себе.

Коли всі шахти на сході України діяли, вони частково перекачували підземні води. Зараз немає доступу до шахт, вони також відключаються від електроенергії. Все це призводить до поступового Заплавий Вода, яка накопичується там токсична. І запилюється інші джерела води, як добре. Не можна пити, що вода.



П'єси Бойові дії призводять до лісових пожеж, горючих полів та забруднюючих водних органів. Все це провокує смерть земель і підводних живих істот. Що відбувається всього. знищення цілих екосистемй

Крім того, явище точки можна назвати руйнуванням сільської місцевості, на якій проживає велика кількість тварин. Це також призводить до біологічного забруднення грунту і води.

Ми ще не усвідомлюємо, як страшні наслідки війни. Але ми, наші діти і онуки будуть мати більше одного десятиліття, щоб переробити його гіркими фруктами. Що ми робимо?

Війна дуже важлива для підтримки екологічного способу життя. Якщо ви зробили це перед тим, що вам буде набагато простіше повернутися до коренів. А якщо еко-хабіти є новими для вас, то тепер це час, щоб закріпити їх у себе.

6697534

Основна ідея екологічного підходу до життя полягає в тому, що Зосереджуйте на головній мові і робіть все непотрібним. Війна дійсно навчила нас іншим способом пошуку споживання. Наприклад, люди очищають свої будинки, які можуть бути корисними для переселенців. Це одяг, взуття, посуд, побутова техніка. Отже, ми додаємо речі другого життя. Всі непотрібні тексти вирушають до виготовлення клаптових мереж.

Як розпочати екологічний спосіб життя
  1. Війна показала, що людина може втратити все відразу. Дуже важливо дізнатися сьогодні. Мінімізація в усіх його проявахй Ви звикли мати 10 пар джинсів і стільки ж взуття. Але тепер все життя підходить в одному валізу або рюкзаку. Позбутися від зайвих речей, тому що хтось потребує цих речей більше, ніж ви зараз.
  2. Ще одна важлива екологічна звичаю. Сортуванняй Я зробив це до війни. Але тепер я продовжую сортувати рецикли, хоча сортова станція в місті не є регулярним. Також важливо зібрати органічні відходи. Сьогодні, не всі міста України мають сміття. Особливо це стосується зайнятих місць. Гори органічної речовини на вулицях можуть привести до поширення інфекцій.

    Пілінги

  3. Р Закупівля Важливо бути чуйним. Наприклад, я користуюсь тканинними мішками замість сумок протягом декількох років. Якщо є пакет в домашніх умовах, я намагаюся використовувати його якомога більше разів, а потім їхати його до станції сортування. Замість пластикової упаковки, коли це можливо, я оберіть скло, коли мова йде про напої.
  4. Розумне споживання електрика, тепло та вода на побутовому рівні – еко-габіт, що діє в усі часи. Я хотів би відзначити повне або часткове відхилення продуктів тварин. Не всі розуміють шкода тваринника приносить навколишньому середовищу. Під час війни ситуація не краще.



    Пілінги
  5. Використовуйте багаторазові замість одноразових. Це стосується всіх напрямків життя, включаючи особисту гігієну. Разом зі звичайними накладками можна використовувати тканину, а також менструальну чашку або спеціальну лляну. Я написав більше про це раніше. Крім того, я завжди носила багаторазову силіконову чашку зі мною, щоб не приймати паперові стаканчики в закладах.



    Пілінги


Як бачите, є безліч варіантів. Як привести до екологічного способу життя. Не робіть все відразу. Почати роботу. Пам'ятайте, що навіть найменший крок до позитивних змін є важливим. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное