Стара жінка розповіла всім сусідам, яким був хороший син, але вони не вірили, що до тих пір, поки автомобіль поїхав до дому.

Іноді людська курість перекручує всі межі. Кожен має цікавий сусід або родич, який постійно цікавиться життям. Але тільки поширити за спину. Історія сьогодні про людей. Новий сусід сказав, що улюблений син дуже турботливий і добре живе. Вони просто сміються. Але все вийшло несподівано.



Редакція "Сайт" Він розповідає історію, в якій ходять дівчата, щоб покусити свої мови.

Самий улюблений син Дело був пізнім літом, який повільно підійшов до осені. У скромному дев'ятиповерховому маленькому курортному містечку перенесли жінку твердого віку. Жителі цього будинку практично всі дні дивилися на новий приїзд, сидячи на балконі. Жінка була дуже добре захована, гордо займала свою поставу, але зрозуміло, що роки приймали їх пальцем.

Валентина і Марта завжди жив тут. Вони були жінки в роки. Жінки, які не поспішають відставати. Валентина продала сувеніри на пляжі, Мартха орендувала свою другу квартиру. Улюблений дівчині був богип. І переїзд нового мешканця до будинку запрошують нові секрети, інтриги, розслідування.

З цього світу з’явилася леді. З іншого міста вона не тільки приніс її речі і розкішний кіт, але навіть принесла вази. Я не зробив нічого, але виходив до пляжу один раз на добу. Чи живе вона на пансіонаті? Жінки мали різні теорії. Але незабаром вони вирішили переїхати і зустрілися з сусідом.



Нова назва сусіда – Наталія Львівна. Увімкнено вона звідти. Жінка, одружена рано і пішла до чоловіка. В іншому місті подарував сина. Але недавно чоловік загинув, тому вона вирішила змінити ситуацію. Мій син має свою сім'ю, довгий час. І вона бажала тишу, і довго на море. Так я повернувся.

Так жінки почали спілкуватися з часом. Наталя здавалося теплом і досить приємним. Але Наталя запитала більше і більше питань. Тим не менш, син, який промовився про кожного разу. Олезька і добре заробляється, а квартира в місті володіє. Але вони дивилися, що з усім цим жінка не соромиться.

Загадуємо, що вона купує дешеву пасту в магазині, і зовсім не займає м'ясо. Якщо ваш син настільки насичений і турботливий, чому ви не підтримуєте вашої матері? До цього питання, жінки, які шукали важко відповісти. Після того, як Валентина не могла стояти її і безпосередньо попросила Наталії, як її син багатий, але не допомагає їй. Нехай він забув про свою матір?



Наталя стала непристойною з такими хижками. Вона була плутана, але все ще відповів: «У нього є два діти, щоб покласти на ноги». Я не гона просити його за гроші. Що ж я маю достатньо, я живий скромно, але без потреби. Вона думала, що вона питала. Жінки поглянуті на неї, шліфуються бразенлі. Так само, як говорячи: "Ви лежаєте!"

Після цієї розмови Наталя вирішила не піти на прогулянку більше. Просто пара днів без перегляду жінок. Вона думала, що вони дійсно просять, і всі вони бажали були Тепер вони повинні розповісти про увесь в'їзд, що живе божевільна стара жінка, яка покине її сина. По суті, дуже сподобалося. Бо Мартха та Валентина обговорили її з усіма, хто хоче слухати.



Одне з сонячних днів Наталя сидить на кухні і дивився на море, яке було видно з вікна. Вона думала, що вона повинна нарешті йти на прогулянку. Неважливо, що її дивний сусід. А потім помітила добре відомий автомобільний привід до будинку. Вона придбала і дрочить, щоб носити щось більш гідне, ніж будинок пальто.

У цей час сусіди сидять на в'їзді, просто проїхати на ринок. Вони відразу помітили фантастичний автомобіль, який поїхав у двір. Тільки елітні подали ці автомобілі у своєму місті. Жінки забули на ринок і зірвали. З автомобіля прийшов в ручну і чоловічу, яка була дуже добре одягнена. Марта і Валентини дізналися, як судити людей за зовнішнім виглядом.

р.

А як здивовані вони були, коли Наталя збіглася з цією людиною. "Мама, я нарешті знайшов тебе." Це Мазе! Ви дійсно отримуєте краще, море повітря дуже добре для вас. Наталя посміхалася, захопивши його, тільки кажучи: "Олезька, син". Він взяв два великих мішки з тулуба і він і матір його вводять в будинок.

Жінки на в'їзді можуть дивитися тільки у ротах. Ось як вона виходить, вона не лягає, тому це. Вони не питали питання з Наталії, і вона уникла їх. Не хочу поговорити з ними більше, і вони не могли б визнати, що вони були неправильними. Звісно, вони не зупинилися, але Наталя залишилася самостійно.



Не поганий рис. Але коли він використовується для сланців після того, як його немає. Іноді люди повинні бути більш жорсткими і не перетинати лінію. Але, очевидно, жінки не мали свого життя і діяльності, які будуть цікавіше, ніж пансіп про Наталію. Так вони прийшли до неї з приступними питаннями. Дуже добре, що вони сплачували так швидко, і довелося перекусити свої мови.

Я сподіваюся дізнатися щось з цієї історії. Ми вирішили розповісти про себе і наше життя. Так що всі види цікавих леді не кладуть своє життя на громадському дисплеї. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное