Я не користуюсь салатами на зиму, я зроблю заготовку з запеченого болгарського перцю.

Не так давно я вирішив зануритися в світ збереження. Я не знаю, що взимку буде схожа, тому я вирішив зробити трохи. Але я ще не досягла рівня майстерності для мене з салатами, тому я вирішив почати з більш простий. Наприклад, закрийте банки запеченого перцю. Це те, що моя мама навчила мене, тому я блюз для рецепта.



Редакція "Сайт" Розкаже вам, як закрити запечене перцем на зиму. Дуже смачний!

перець запечена Інгредієнти в банку 0,5 л
  • 5-6 перець
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ч.л. цукру
  • 2 ст. ложки оцту
  • часник
  • рослинне масло.


Підготовка
  1. Я даю інгредієнти на підлогу літр банку, щоб зробити його легше навігувати. Я зазвичай скручую на скільки перцю я маю. Отже, для цього вам знадобиться товстошкірий червоний перець. Бажано вибрати середні перці. Візьміть потрібну кількість, промийте і висушіть. Дуже важливо: не потрібно чистити перець, залишити хвостик і шкіру.



  2. Обприскувати перець маслом і покласти їх на сковороду. Випікати в духовці нагріти до 180 градусів за 20 хвилин. Зробіть впевненість, що це не горить.



  3. Потім покладіть гострий перець в каструлю. Очистити його шкіри. Покрийте кришкою і дочекайтеся, поки він не випускає сік і охолоджує.



  4. Покладіть перець в банки. Додайте всі перераховані інгредієнти до кожного банку. Виріжте часник пластинами.



  5. Потім залийте горщик соком через банки. Займіть 7 хвилин, щоб стерилізувати банки після кипіння. Потім оберніть і обгорніть до повного охолодження.





Не рецепт, але справжня знахідка. Запечений перець дуже ароматний. Моя мама все ще робить салат болгарського перцю, але я не вирішив спробувати його ще. І чому, якщо ви можете легко підготувати такий простий план. Зима відкривається, і це справжній літо в банку. Ви можете їсти так само, як і навіть перці.

Моя мама навчила мене, як приготувати томати на зиму, щоб зберегти свій смак і аромат. Звичайно, без зайвих укусів і величезних рецептів. Я впевнений в собі господиня, як я оцінить його. Легко і легко!

Як приготувати болгарський перець на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное