Я боїться, щоб дати свою дитину йти на море з її ex-husband, але вона не має грошей йти.

У липні, вперше, мої діти йдуть в море без мене. Павлик і Sonya довго чекали на цю пригоду. Ми звикли до моря з цілою родиною. Що було перед розлученням. Тоді я взяв дітей на себе відпочинок. Вже давно влаштували своє особисте життя, насолоджуючись холостими днями, обрала нову жінку. 3 роки тому я нарешті вирішив і одружений дивовижна дівчина Віра.

Я сподіваюся, що шлюб буде довго і щасливий, але Діма опинився трохи. Я нарешті вийшов. До того, як він зустрів Вера, він навіть назвав для шлюбу. Я вже була щаслива наречена дружини. Наші молодості ростуть під серцями. Pasha і Sonya дуже багато чекає на народження сестри, але вони трохи розчарували, щоб дізнатися, що народження буде наприкінці липня. Ми завжди відпочиємо на морі. І з фінансами тепер ситуація напружена: полога, ребра, коляска, одяг для новонародженого. Відправлення дітей до дорогого табору морем не буде працювати.



Діти проводять час з Dima і Vera кожні два тижні. У нас є невелика квартира, тому Vera дає змогу насолоджуватися культурними вихідними днями. Вони йдуть в парки відпочинку, музеї, іноді їздить катамаранами на озері. Два дні тому Vera назвав мене і частимно запропонували, що Pasha і Sonya йдуть на відпочинок з Dima цього року. Вже давно, особливо коли я дізнався, що Вера не збиралася з ними, вона мала наукову конференцію в іншому місті. Але маленькі вішали на мене з шаутами: «Мама, будь ласка, згодні, будь ласка, ми дуже просимо!»



З одного боку, я все для нього. Це також можливість дітям, щоб довше провести з батьком, і для Діма, щоб дізнатися краще, ніж його діти дихання. Я думаю, що вони все пам'ятають цього свята. З іншого боку, я боїться. Дмитро не дуже відповідальний, без Вери вони можуть бути складними в деяких питаннях. Але все ж діти повинні дати можливість виростити і довести себе. Зростає час для Діма. Zhenya коментує, що вони можуть обробляти її. Я сподіваюся, що все дійсно океї.



З самого початку ми не починаємо роботу з мами. Sonya - 2 роки старше Pavlik, вона трохи більш відповідальна, складаний її плаття, вагітні костюми, приймала навіть теплий одяг, раптом вечірки будуть холодними. Павло над татом: «Що потрібно на морі, крім купальників, мамі?» Головне - взяти плавників. Діма побачила софійський жирний рюкзак і почав переконувати її залишити половину своїх речей в домашніх умовах. Він каже, що якщо ми раптом купуємо шафу на місці, не потрібно перетягнути шафу з нами на відпочинок.



У павільйоні за запрошенням батька порожнього рюкзака не чекав і змінив половину свого одягу для автомобілів та інших іграшок. Ум, можливо, це зробить подорож більш незабутнім. Принаймні шафа буде оновлено, гарний сувенір.

Моя екс-людія і я дуже вітаю самостійність у дітей, але я вирішив зібрати аптечку для першої допомоги окремо. Діма, теж не сподіваючись, я сумніваю, що він запам'ятався про препарати до першого отруєння креветкою. Я кладу гроші і від болю в животі, і від температури, і сонцезахисних окулярів, і проти алергії. Я складав все в макіяж квітки. Я подарував їй Діма, щоб взяти його з собою в валізу. Вона захопила всіх, благословляючи їх для гарного відпочинку, сказав:

Р

Незабутні пригоди Я хвилююсь про них. Євген запевняє мене, що вони справляться. І я розумію, що я хочу, щоб стати занадто. Але я все ж відьмаю. Учора я зустрів Вера, дізнався, що в коридорі залишався барвистий комплект макіяжу. Я не вписав в валізу, так що Dima виклала його. Я сподіваюся, що це не руйнує дітей і колишнього відпочинку.



В кінці вони пішли відпочивати, не хворіти. Я шукаю свою подачу і розповіді про те, як я провів перший літо з дадом. Я вдячний Вери і Діма, що вони з'ясували, як влаштувати Павлику і Соняку справжній морський літо. Не кожен так щасливий. З якоїсь причини багато людей вважають, що діти після розлучення відповідальність матері самостійно. І, відповідно, дитячий відпочинок також є її турботою.

555 р.

Що ви думаєте? Чи правда, що діти не є? Чи є моя мати, щоб зробити все? Зв'язатися з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное