Солодке непароване тісто, яке буквально випадає з каструлі, відмінно піднімається.

Коли тільки цукор залишається від солодкого до чаю, я пам'ятаю мій бабуся дріжджів тісто пучків і sigh ностальгічно. Бували часи: тісто піднімається, великогабаритні жилети, але дуже розкриваються Не зупиняйте тісто від вирощування. В той час я думав, що це було дивно, щоб лікувати тест як живу річ. Тексти пісень, а це означає: І тепер я приймаю мої неприємності для тихих ігор або піти на прогулянку з чоловіком. Скажіть, з тієї ж причини.

Сьогодні ми поділимося з вами рецептом солодкого безпарного тіста, з якого можна приготувати солодкі булочки, цуценята і тістечка. Але дайте мені більше про булочки, мій улюблений дитячий ласощі.

Дріжджі бутони Інгредієнти
  • 3 ст.л. борошна
  • 15г дріжджів
  • 6 ст.л. масла
  • 3 яйця
  • 1/3 ч.л. солі
  • 3/4 ст.л. молока
  • 4-5 ст. цукру
  • ваніль, кориця, кардамон за смаком


Підготовка
  1. У теплому молоці (не більше 30 градусів) розчин дріжджів.



  2. Додайте цукор, сіль, яйця (першу їх потрібно дуже ретельно промити, пам'ятати), приправляючи за смаком (шліфувати змішану корицю з кардамоном), просіяне борошно. Тісто однорідне, не дуже круто. Стирайте на 5-8 хвилин.



  3. Наприкінці суміші додайте нагрітуту масло, трохи перемішайте, накрийте чашу або сковорідку з тісто кришкою або стелю і поставте в тепле місце для бродіння.



  4. Після 2-2,5 годин після замісу, коли тісто сильно піднімається, потрібно лякати його. При цьому накопичується вуглекислий газ залишає тест і бродіння відновлюється з поновленим вігором.



  5. Потрібно почекати близько 40-50 хвилин, тісто почне падати трохи, це означає, що бродіння успішно закінчилася. Потім зробіть другий раунд готового тіста і запустіть її нарізання для бункерів.



  6. З тіста розкачати шар товщиною 5 мм і шириною 20 см. Змастити поверхню шару маслом розтопити до консистенції сметани, і посипати цукром. Розкачати тісто в щільному рулоні і нарізати на 10 ідентичних штук. Покладіть на змащену чашу кожен шматок, натисніть, ріжемо і додаємо бочки улюбленою формою. Залиште це на 40 до 50 хвилин.
  7. Грушевий тісто з яйцем можна посипати поверхню горіхами, шоколадними чіпами, мигдалем. Надішліть в духовку 10-12 хвилин. Температура випічки 240-250 градусів. Якщо вам подобається родзинка, додайте її після закачування тесту. Бодибилдерши!





Я сподіваюсь, що ваші бункери на мій бабуся рецепт виповнить дивовижну, а також залишаться в спогадах вашого будинку протягом тривалого часу. Також для приємної роботи з випіканням можна порадувати випікання заготовки печива на сметані. Успіхів експериментувати на кухні і гарному настрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное