Багатий дід пішов з мобільного телефону онука і залишив в с., а через місяць повернувся і струнений.

Ще один. свінгери Я прийшов до села, щоб побачити інший світ. Як ви думаєте про Юрію, головний герой цієї історії. Він виріс без батька, і його дід Василь Іванович спробував зберегти його в живих рукавичках. Тільки мій мама врятував мене, що вона постійно відчула шкода за сина і спробувала принести все на плащ. Де це призвело Юру?



Так сталося, що Василь завжди хотів сина. Але зла доля не тільки не дала йому того, що він хотів, але й забрав кохану дружину після серйозних захворювань. Людина. з дочкою Тетяни одні. В першу чергу я думав, що дитина буде мати, що він не впорався з собою. Але дівчина була брукована і ніколи не скаржалась батькам про що-небудь.

Не було проблеми з грошима у родині Василя. Він працював заступником в одному з невеликих міст, тому було достатньо грошей на все. Таня отримала кращі іграшки, гарний одяг, хороша освіта. Вона виросла і пішла в університет. І тоді я зустрілася з Андрієм і впала в любов з ним.



Про те, що Таня очікує дитини, Василь навчився, непристойно, з неї. Вона була відлякута від реакції батька, але НовиниЯк на телебаченні. Василь Іванович був безмовним. Він не міг зрозуміти, як його спокійна і спокійна дочка може зробити таку річ.

“Не хвилюватися, татус, Андрій і я одружився.” Це буде як людина. Дитина буде народжена в шлюбі, - сказав він. «Що ви живете? Задоволення цієї дитини? Оренда місця? Взуття та одяг? Питання батька залишалися незаймані, дівчина знизила очі і почала торкнутися. «Як довго ви знаєте, що це Андрій?» - сказав Василій в очікуванні голосу. "Одно шість місяців," Засмаглява.

Р

Успішне життя Василя було дуже міцним, але він не зламався на дочку. Я спробував пояснити, що це було краще для них, щоб піти в клініку, де лікарі допоможуть Таня. Але дівчина стояв і Я не хочу йти в будь-яку точку.й Я намагався переконувати мій батько, що Андрій дійсно хотів бути з нею. І як Василий Іванович не протистояли, але довелося погодитися. В кінці досвідчений батько був правий.

Андрій був цікавим. ДовриА що мій батько міг залишити на Таню. Після того, як він є депутатом, не тільки будь-яким. Так, тільки Василь не поспішав кинути гроші зліва і вправо, хоча вони, звичайно, були більш ніж достатньо. Неймовірний чоловік Таня був дико дратує і він почав вийняти всіх своїх небезпечних дружин.

р.

Таня переносить. Приправи, шути, безпідставні звинувачення, а потім треасон. І це все просто для дитини, щоб народитися. Василь підозрював, що він був правим, але він не хотів потрапити в серце своєї дочки. До одного дня. До Андрія підняла руку до Тани і вона господиняде вона породжувала в надзвичайних ситуаціях.



Життя Василя різко змінилася з моменту, коли Яура з'явилася в сім'ї. Він був дуже хороший хлопчик, але він виріс без батька. Василь Іванович длябаде Андрей до підходу Таня, і він був радий маррій Таня в Юрі не хочу душу і спробувала дати йому все можливе і неможливо. Важко зіпсувати дитину і процідити Василю.

До того ж, як 15-річний, Юра та пара інших хлопців пошкоджені місцевим майданчиком. Ведуться, коли я дізнався, чия онука ходить у вечірки сумнівна компанія Він розбиває майданчик. Василь виховав, кладуть підліток в машині і приймав його в село, де сім'я мала невеликий будинок.



«Грандефатер, я був там випадковою. Я не зламав нічого іншого. Повернути мене назад, хлопець кинув. "Телефон," Василь наполягав, "Ви залишатися тут до тих пір, поки ви навчитеся цінувати людську працю". Власна їжа, як вам подобається, немає копійки і не однієї картоплі. Я чекаю на дзвінки з сусідів на допомогу. Василь ніколи не був настільки сердитися, що він швидко відчував Юру. Хлопці вийшли з машини і з сльозами на очах під керівництвом Василя.

Але сусіди не закликали Василя, хоча він попереджав їх про це. Я попросив вас зателефонувати мені один раз на тиждень і розповісти мені, як я. Таня все над і Не вдалося знайти місце.й Ґранпа, звичайно ж, загинув, але не міг розбити його. Тільки через місяць, родичі прийшли в село і не визнавали свого дому.

Колишній пампер долі Юра добре загострився. Я зустрілася з матір'ю і дідом з посміханням і запросив їх в будинок. Василь помітив з сюрпризом, що Юра навіть має курчат в господарстві. Він запитав. «Я купила курчат з мого сусіда. Він зробив гроші, які він мав. Він допомогло похилого віку і працював у полів. Так вони вийшли курчатами, Юра сміхалися.



Таня була здивована як Її син змінився.й В абсолютно стресових умовах вона не ламала, але відкрився абсолютно новий спосіб. Сім'я сіла на столі, хлопець сказав, що через інцидент зі спортивним майданчиком він був дуже сором'язливим. І я був з Василя. Для того, щоб розповісти Таню, щоб позбутися від цього малюка. Великої Вітчизняної війни в серці. Його онука буде рости, щоб бути гідною людиною.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное