Чи допустимо додавати картоплю і креветку в окрошку

Окрошка на кефірі з картоплею Він може швидко перевернутися від нудного до дійсно оригінальної страви. Для звичайного лікування, щоб грати з новими квітами, я рекомендую додати тільки один секретний інгредієнт до нього. У поєднанні з відпочинком, розширить смаковий діапазон літніх супів. Так можна сміливо варити його навіть на святковому столі!

, Україна

Редакція "Сайт" Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Інгредієнти для цього рецепта призначені для однієї великої серцевої частини. Зберігати, якщо ви будете готувати для всієї родини. Найпростіший спосіб варити картоплю і яйця заздалегідь. А потім швидко варити окрошку півгодини до подачі. Цього разу буде достатньо для вас.

інгредієнти
  • 1 картопля
  • 1 свіжий огірок
  • 5-6 великих креветок
  • 1 яйце
  • 300мл кефір
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 20г зелений цибуля
  • зелений
  • сіль і чорний перець за смаком
  • лимонна кислота
  • часник


Підготовка
  1. Варити картоплю і яйця заздалегідь. Потім очистіть картоплю і зріжте рослину невеликим кубом. До того ж з яйцем і свіжим огірком. Шкіра огірка не можна видалити. Помістіть нарізані інгредієнти в глибокій мисці, в якій ви будете служити стравою.



  2. Подрібніть зелені цибулі і зелень. Оригінальний рецепт цієї страви використовує кріп. Але ви також можете додати петрушки, якщо ви любите його більше. Не боятися експериментувати з смаком.



  3. Додаємо в чашу кефір, а також сіль, чорний мелений перець, сушений часник і лимонна кислота за смаком. Подивляйте його акуратно. Замість лимонної кислоти можна використовувати лимонний сік.



  4. Рост до готовності креветки в рослинній олії. Якщо ви використовуєте невеликі креветки, сміливо візьміть більше 5 штук. Під час смаження ви можете додати спеції на свій розсуд.
  5. Прикрасьте готову окрошку креветкою і зеленню. Завітайте!



    Веб-сайт: www.kuhnyashefa.com


У цій версії окрошка можна заповнити не тільки кефіром. Наприклад, в якості заправки відмінно підходять звичайні сметани в поєднанні з мінеральною водою. Для 70-100 мл соди тільки 2 ст.л. л сметани досить. Виберіть продукт з високою часткою жиру.

Я б не рекомендую затискати в квасах, якщо ви готуєте цей рецепт. Але якщо ви готові експериментувати і хочете дізнатися, як цей напій буде поєднуватися з креветками, ви можете прийняти шанс. Після чого зв'яжіться з нами



Для любителів класики у нас є рецепт традиційної окрошки на квасках. У цій статті мій колега Ніколая Ладуба не тільки розповів, як зробити холодний літній суп, а й розповів, що його переваги є.

Якщо ви не любите окрошка, але хочете приготувати якусь легка страву, є вихід! Як про цукіні пюре? Не пропустіть нагоду порадувати себе і близьку літню ласощі до сезону сквошу.

р.

Також рекомендую звернути увагу на класичну альтанку. Рецепт цієї неймовірно смачної іспанської страви поділився своїм колегою Артем Бондаренко. Я дуже рекомендую зробити цей суп на вашому відпочинку. Не шкодуйте!

Що таке літній суп? Це буде чудово, якщо ви поділите свій рецепт з нами в коментарях. Я чекаю на тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное