Чому юна чемпіонка світу і Європи в касах грає з пасторами на вулиці

Повнорозмірна війна в Україні тепер у 141-й день. АФУ ще потрібно стільки, скільки це було на початку вторгнення. Брав українців продовжують допомагати армії, які можуть. Діти часто приєднуються до цієї акції.



У цій статті я розповім про неймовірну Валерія Єжова, яка завдяки їй змогла заробити 21 тис. грн. Дівчина направила всі гроші на благодійний фонд. І є багато таких оповідань. Я сподіваюсь, що вони надихають вас, щоб зробити себе самостійно!

Валерія Єжова – 10-річний чемпіон світу зі збитками. Дівчина вирішила використовувати свої навички та таланти, щоб допомогти Збройним Силам України. Для цього вона сіла на вулиці і пропонувала всім грати в гру фіксаторів з нею.

Правила гри були досить простими. Якщо опонент втратив, він оплачує певну суму грошей як благодійний внесок. Таким чином, юна знешкодувала зібрати 21 тис. грн.



Безкоштовні зображення Всі приступи Лера особисто передані Сергію Притулу. Засновник одного з благодійних фондів та займається придбанням обладнання та обладнання, необхідних для бійців.

Про інцидент Сергій Притул сказав на своїй сторінці Facebook. «Наші люди з такими дітьми неможливі виграти!» – пише український громадський діяч в соціальній мережі.

Р

Дії Валерія торкнулися Притули до сліз. У мережі розповсюджують відео, де дівчина особисто дає йому гроші. У відповідь Сергій тільки починає кричати.

Валерія Єжова не єдина дитина, яка вирішила допомогти Збройним Силам України. З моменту початку повноцінної інвазії, незлічених дітей сприяли загальному перемогі.

Наприклад, це було зроблено 5-річної Єви з міста Пустомиті. Разом з матір'ю і бабуся, вона випікає кекси і продає їх за символічну цінність. 7-річна Варя з Кропивницького продала квіти. Вона бажала підняти кошти на придбання кулястих жилетів для бійців АПУ. Дитина вдалося зробити це в 5 годин.

480394.

Крім того, у Львові відбувся аналогічний благодійний захід. Немає фіксованої ціни на квіти. Від 100 до 1000 гривень на свій розсуд

У Івано-Франківській команді волонтерів-один рік. Разом з ними дівчина створює патріотичні прикраси своїми руками. Вона вирішила волонтеру на початку березня, коли батько пішов на фронт. Всі кошти, отримані підлітки, перераховуються на потреби української армії.



Виту 7-річний Софія з Миколаєва підняла понад тисячі доларів за АПУ. Це те, що дівчина звернулася. Продано креслення на онлайн-платформі в Казахстані. Крім того, дитячі картини можуть бути придбані через громаду Дракона в США.

Допомога українським дітям для АМПУ 11-річного Максима надходить з Покровського. Тепер він живе у Чернівцях, де він мав переїхати з рідними через війну. Після прибуття хлопець почав приймати на будь-яку роботу, щоб заробити гроші на ОПУ.

Дитина проходив інші народні собаки, виїжджали сміття і просто приносили воду людей. Максим зумів отримати достатню кількість грошей, щоб купити боєприпаси бійців.

9477982

Instagram / @alisaroman29 8-річний Аліса з Кривого Рогу вже 2 роки займається гончарством. Коли почалася війна, дівчина вирішила створити глиняні вироби і продати їх. Всі гроші, отримані молодими магістерськими переказами на благодійні фонди.

10 років Таня з Чернівцях вирішила заробити на ній гроші. Вона продала її 58-сантиметровий спір і отримала за неї 3 тис. грн. Гроші пішли на ОПУ.



Ком Вінниччан Саша робить браслет своїми руками. Хлопець продає їх на будь-яку суму. А всі приступи разом з батьками надсилають Національному фонду підтримки Збройних Сил України. Хлопець зумів зібрати понад 2,5 тис. грн.

Я не хочу, щоб розповісти вам кожен з цих оповідань. Дії українських дітей викликають щире ставлення. На глибині моєї душі торкнуться, наскільки сильно українські люди об’єдналися заради спільної перемоги. І я щиро бажаю всім українцям, що це можливо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное