Чи можна мити біле взуття в машині?

«Як ви вимити білу підошву, щоб вона виглядала як нова?» Я попросив взуттєву. Тепер складно, і перед тим як купити нову пару кросівки або сандалі, подумайте важко. Хочу зберегти існуюче взуття в оригінальній (навіть, як тільки з магазину) форму.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться своїм життям хакі, які допоможуть. змиваєтьсяй Перевірені кошти!



Як мити білі підошви Чи може бути біла мийка? Тип одягу? Так, але не всі, але спорт, виготовлені з синтетичних матеріалів, обов'язково можливі.

Для цього необхідно заздалегідь підготувати взуття. Зніміть підошву, видаліть гальки і пісок з пряників. Вам необхідно взяти взуттєві застібки і устілки, розмістити свої взулки в стару носку і кинути їх на барабані. Ну, устілки краще замінити, якщо необхідно, але не мити: швидше за все, вони деформуються.



Ви можете використовувати мішок для миття взуття або звичайний старий чохол. Потім приступаємо до миття себе: помістіть 6 ложок відбілювання в головному відсіку миття. У той же час стійкі плями як на підошві, так і на самому взутті, краще замочити на півгодини до миття. 0,5 л окропу потрібно близько 2-3 ложки відбілювання.

Як засіб охолодження, нанесіть її губкою на місця забруднення. Температура для миття становить близько 40 градусів, пресування 800. Нагадуємо, що потрібно вимити в взуттєву сітку або наволочку.

р.

Це все, я думаю, зрозумілий, але тепер давайте рухатися на шляху до вручну принести білий. підошва У стані, що він запалює чистотою.

Найпростішим способом є зубна паста. Хто знає його зараз, але я нагадую вам. Зверніть увагу на важливу точку: використовувати пасту для цього звичайного, не кольорового, без міжпорошків, якщо, звичайно, ви хочете зіпсувати свої кросівки.



й ¶
За допомогою зубної щітки застосуйте пасту для забруднених ділянок, потім зніміть надлишки серветкою.

Другий простий і простий нешкідливий - Сода. Необхідно перемішати з водою, щоб зробити каву. Нанесіть отриману суміш на кросівки, залиште на 15 хвилин, а потім промийте залишки з проточною водою.



Майже кожна жінка в її косметичному арсеналі обов'язково має міцелярну воду. Таким чином, цей інструмент відмінно справляється не тільки з випіканням, але і з плямами на підошві взуття. Просто змочуйте ватний диск з міцелярною водою і очищайте забруднені ділянки з ним.

Гідрогенний перекис буде особливо корисний при появі жовтості від підошви до тканини кросівки або мокасини. Залийте теплу воду в чашу, залийте бульбашку перекису водню і зануріть в цю суміш, ваші кросівки. Нехай продукт діє протягом півгодини, а потім просто промийте великою кількістю теплої води за допомогою м'якої щітки.



Ну, якщо вони на білій підошві чорніВи отримаєте звичайний олівцем тирса. Просто протерти взуття і це. Тільки візьміть для цього випадку, потрібно біла стирка, щоб вона не залишає слідів на кросівки.

Також я пропоную вам дізнатися, як повернути «пригарність» кріплень на вашому взутті. Найкраще виконання цієї процедури над ванною з водяним струмом перетворилося на!





Це не всі засоби, ніж змиваєтьсяй Я знаю принаймні 3 інших способів отримати жовтий. Як і живі хакі для очищення взуття від шкіри, замші і сітки. Потрібні поради?
й ¶
Ви любите білі підошви на вашому взутті? Як ви очищаєте його, щоб зробити його новим?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное