Анна Ахматова назвала себе «священим чоловіком», ніколи не любила її вірші

Я впевнений, що ви знаєте Анна Андріївна Ахматова. Важко пропустити. МистецтвоЯкщо ви пішли в школу. Ви любите вірші Ахматової? Я завжди був неоднозначним. Вчителі не розповідають про багато фактів про поета, щоб не покарати свою репутацію. Але ми не в школі. Сьогодні видання. "Сайт" Він буде наблизитися до цієї неоднозначної людини.

Анна Андріївна Ахматова

Патологічна кришка або непристойні фантазії починаються з моменту, коли поетеса розповідає про себе. Андрій Антонович Горенко, не хочу своєї дочки писати поезії. капітан 2-го числа вважають його розігром до сімейства. Тому він наполягав, що Анна бере псевдонім.



Поет з'єднав себе з останнім більшовицьким ханом Ахматом. По суті, її материнські предки -- Сімбірськ благородні Вони не були нащадками Ахмату і ніколи не носили князівського звання. У 1952 році заповнивши картку члена спілки письменників Анна Андріївна Ахматова вказала, що її прізвище, ім’я та по батькові надано дегенерацію. Ви можете уявити, скільки вона виросла з псевдонімом!

Ман-хамелін Анна Андріївна Ахматова була абсолютно різною. Все залежить від того, як вона спочатку лікувала людину. Кореневий Чуковський пам'ятає її як чутлива до чужих неприємностей. Він називає свою уважну, готову приїхати на допомогу і поділитися останніми.

р.

Але Михайло Бахтін, навпаки, називає її рогантом, звільненням. Це було особливо помітно в старому віці: «Коли, наприклад, редакційний колектив прийшов до неї ... Я не приймаю їх у всіх, як люди». З деякими турботами, з іншими - безсердна королева королева. Навіть син Лео часто запросив Анна Андріївна: «Мати, не зацарювати. й

The Cuckoo Ruining Інші Nests

І контемпорари і вже дослідники життєвого шляху Анни Ахматової часто репрочитали жінку для невідповідності, викликаючи її або траєктором або поломкою. І сам поет не розуміє:

Я не міг бути глядачам.
І з якоїсь причини, я завжди слухаю.
До заборонених зон природи.
Ніжний олень,
Чужий чоловік вірний друг
І багато незрівнянних вдов.

Анна Андріївна Ахматова Негатиніст або Поетадор

Ахматова розповіла: «Я завжди ненавидалю дружини великого чоловіка». Можливо, за цими словами було бажання бути ближче до кожного генія вона любила. Але найчастіше критики розуміють це самостійно і напишіть, Анна Андріївна Ахматова Вона захопила улюблених жінок Блука, Пастернака і Пушкіна, особливо Наталя Гончарова.

"Мій чоловік збив мене з малюнком, подвійний складений ремінь"

Микола Степанович Гумільєв був дуже стурбований своєю супутньою позицією в суспільстві через лінії, написані вище. І сказав він людський погляд. Я був боятися я був відомий як відчайдушний сад. Хтось, здається, підтримує ці чутки. У деяких контемпорах думав, що він б'є не тільки дружину, але і його других юних шанувальників. Ви ніколи не знаєте, якщо вони говорять про своє життя в віршах або писати про бажаний, але якось нездатний досвід.

Я люблю тварин більше, ніж люди

Не зрозуміло, що Анна Андріївна Ахматова виховала чотириногих друзів. Але спостереження цікава: в листах до Гумільова (настилає її чоловіка, потім), жінка спарингливо пише лінію або два про потім маленького сина. Але другий чоловік Шилейко В.К. докладно розповідає про стан свого святого Бернарда Тап. Я думаю, що це чудове, щоб любити тварин і лікувати їх емпатією. Не варто забувати про своїх дітей.

"І всі неправильні речі трапилися в одному миттєвому режимі."

Анна Андрєєвна Ахматова виділила земну любов. П'ятий сезон року. Коли ви любите, світ відрізняється. Романтичні романи відкривають незвичайність звичайного. Можливо, це те, що надихнули композитори, щоб написати пісні на вірші.

Може бути в шкільні роки ми не змогли оцінити вірші Ахматової в повному обсязі. Це занадто рано для любовних справ. Що ви думаєте про роботу поета? Ми будемо раді поділитися своїми думками.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное