Закуска на сквоші, яка готується в 5 хвилинах, подається з пюре

Сквош сезон знаходиться в повному гойдалці, що означає, що вони знаходяться в меню сьогодні, теж. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Так як цукіні страви, але дуже смачні. І сьогодні ми розуміємо, як засолити кабачки і що їх обслуговувати.



Редакція "Сайт" Вона ділиться рецептом 5-хвилинної форми. Дуже швидко і смачна альтернатива регулярному салату.

Як маринувати інгредієнти зі сквошу
  • 500г кабачки
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ст. цукру
  • 1 ст.л. оцту
  • 2 зубчики часнику
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • петрушка
  • чорний перець


Підготовка
  1. Візьміть два маленьких юних кабачків. Промийте його, відріжте хвіст і зріжте його на тонкі кола.



  2. Потім засолити кабачки і добре перемішати. Залиште його на 10 хвилин, щоб дати їм сік і сіль.



  3. Давайте зробимо маринаду. Спочатку подаємо часник або потріть його на невеликий тертці. Додати перець до часнику. Потім додайте цукор або ту ж кількість меду. Потім додайте оцет і рослинне масло. Поміряйте його на однорідність.



  4. Бруслі або кропу дрібно нарізати.



  5. Тим часом кабачки нехай рідина, її необхідно злити, а кабачки віджимають. Потім змішайте їх з маринадом і нарізаними зеленню. Нехай кабачки маринувати. Чим довше вони знаходяться в холодильнику, тим краще вони засолять. Але після 20 хвилин в холодильнику їх можна подавати на стіл.





Не їсти їх прямо. Вони дуже люблять і привертають до себе. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я варив їх на вечерю з картопляним пюре і соковитими свинячими петлями. Чоловік був задоволений, оцінив салат і навіть попросив, як маринувати кабачки. Він каже, що ці овочі чудово підходять для шашликів.

Я сподіваюся, що ви насолоджувалися цим швидким і легким рецептом. Важко розібратися, що готувати щодня. І ці рецепти дійсно допомагають. Особливо в середині сезону сквошу, коли здається, що він готував всі можливі страви з цього овоча. Я думаю, що цей рецепт буде залишатися у вашій кулінарній книзі протягом тривалого часу.

Що ви робите з кабачків?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное