Goldie Hawn і Kurt Russell - це 39 років, і вони не потребують будь-якого реєстру.

Секрети сімейного життя Знаменитості завжди перемішують розуми любителів. Цікаво виглядати за закритими дверима і дізнатися більше про ваш idol. Щоб надихнути не тільки професійною грою на великому екрані, але і міцною родиною ідола. Великий приклад цього є пара Goldie Hawn і Kurt Russell. Вони не поспішають законізувати відносини. Чи є основним секретом у паспорті?

9956634

Веб-сайт: www.otr_vintage.com Секрети сімейного життя Історія любові Goldie і Kurt є дійсно унікальним. Вони вперше зустрілися з набором, потім відокремлюють протягом 16 років. Дівчина просто вважається Куртом занадто молодий для відносин і не приділяв увагу йому. Хоча різниця тільки 5 років, що не так багато для справжніх закоханих.

У цей час обидва зірки вдалося Тести відносини з іншими. Goldie Hawn був одружений двічі. По-перше для Гус Тріконіс, а потім для Білла Гудсона, з яким вона мала двох дітей. Курт Руссел був одружений з акторкою Сезон Хаблі, який дав йому сина, Бостон. Між 1982 і 1983 р., обидва сім'ї зламали і Ґольді і Курт переїхали разом.



Instagram / @obscuredesire774 Немає штампів Громадянський шлюб двох відомих голлівудських зірок завжди приваблює багато уваги. Тільки самі актори не занурилися до коронки на 39 років. Дійсно, у 1989 році. Пара відіграла все гостей та глядачів на церемонії Оскар. Вони повинні оголосити переможця в певній номінації, але це не відбулося.

Замість слів скрипта курт вже готовий вийти на одне коліно, щоб витерти вирощені слова. І, звичайно, в останні хвилини він не зробив. «Ми будемо говорити про це пізніше, зараз маємо повідомити переможців. Зал вибухнув застібкою. Це дійсно великий і смішний жарт.



Веб-сайт: www.lamaquinadeltiempo.com Mutual love That Goldie Hawn і Kurt Russell are ardentent паспорт-стамперНе дивно. Вони переконані, що їх взаємозв'язок є тільки міцними без формальностей і паперу. «Ми вірні і чесний з собою. Вони піднялися красивими дітьми і стали чудовими людьми. І для цього нам не потрібно штампувати в паспорті. Я люблю прокидати кожен день і побачити його. Я також хочу знати, що у мене є вибір, сказав актриса.



Instagram / @tsthe80s90sand00sforme Знаменитість Сім'ї Секрети "Я сумніваю, що ми відрізняємося від інших пар." У зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з чим. Вгору, вниз. Я думаю, що протягом багатьох років ми пережили всі існуючі емоції, сказав Курт Руссел в інтерв'ю. Важливим моментом в сильному зв'язку пари було кілька точок. Першим є те, що Золоті голодні діти вважають Курт Рассел свого батька народження, оскільки біологічний батько не спілкувався з ними надовго.



Instagram / @themoviemillies Друга важлива точка відноситься до фізичного стану тіла і аморальних справ пари. Золотий Hawn переконаний, що завжди потрібно тримати у формі. Не важливо, як стара жінка. Також пара. Вони не приховують своїх справжніх емоцій. і почуття. Саме тому актори змогли зберегти романтику навіть після 39 років життя.



Нещодавно папарази половили Голлівудську пара, поки вони відпустилися в Греції, а потім в Італії. Золотий Смажена біла сукня з великими блакитними квітами. Актриса не соромно показувати відкриті ноги, тому довжина сукні була трохи вище коліна. Учасниці посмішали на пасерах-завдяких і випадково розповіли про своїх знайомих по вулиці.



Веб-сайт: www.film.biography.blog Що б ви хотіли б сімейне життя Я не сховав Goldie Hawn і Kurt Russell в моїй шафі, я хочу, щоб захопити їх. Ця пара вирушила багато речей на своєму шляху. Він не зламав, він не згорнув, він не згорнув. Ми щиро бажаємо кожній парі, щоб любити такі сильні стосунки як Goldie і Kurt. З задоволенням ми продовжуємо дивитися свою роботу і радіти питання: «День народження Курта Руссела буде коханим під коронкою?» ?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное