Діти отримають старт, мати – зміст: найкращий батько з багатьма дітьми Елона Муск

Єлон Муск і його діти є одним з найбільш обговорюваних тем сьогодні. Я скажу ще більше, люди, швидше за все, Google про це, а не про те, скільки світового підприємця заробляє. Не дивно, маска має 9 дітей.



Веб-сайт: www.elonmusk.com Статус батька багатьох дітей до бізнесмена. Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, чому Єлон так багато спадкоємців і як він справляється з роллю папи в реальному житті.

Нещодавно в Мережі з'явилася новина, що Єлон Муск став батьком у 8-му і відразу 9-му разі. З першого шлюбу бізнесмен мав п'ять дітей. У своїй шлюбі до своєї третьої дружини Клер Боучер, він був іншим сином. Однак незважаючи на те, що пара відокремила, у них була дочка за допомогою сурогатної матері.



Веб-сайт: www.elonmusk.com Непристойний зв'язок з Амбером Хеардом не застосовується до появи нових дітей. Хоча актриса може стати матір'ю іншої дитячої маски. Як ви знаєте, що Елон неодноразово відвідував їх з Джонні Депп поділився пентхаусом.

Також бізнесмен взяв участь у судовому розгляді шлюбних дружин на боці Хеарда. Коли жінка розірвав Депп, він навіть запропонував їй послуги особистої охорони. Але актриса відмовилася.



Веб-сайт: www.elonmusk.com Є ще ромби, які бурштин обманив на її екс-дружина з Муску. Ілон заперечує, що він почав спілкуватися з актрисою після скандального розлучення знаменитостей. Не знаю, що правда навряд чи буде відомо. Чи потрібна вона, коли є інша жінка на столі?

Той факт, що маска буде мати близнюки довгий час зберігати секрет. І все тому, що мама нових дітей підприємця була його працівником, з яким він не планує ввести в серйозні відносини.

Siobhan Zilis - 36 років і є головним операційним офіцером Neuralink. У листопаді минулого року жінка народила двох дітей. Напередодні останньої дочки, Exa Dark Seideril

р.

Instagram / @theshivonzilis Елон Мускава любить мати справу з жінками. Отже, цей результат подій більше не дивує всіх. Тим не менш, бізнесмен був відомий як відповідальний і респектабельний чоловік. Він не збирається давати дітям, хоча він не планує маррі Сіобхан.

Для того, щоб надати нові спадкоємці прізвища, Муска разом з Зілісом, довелося піти до суду. І стало відомо, що Муск знову став батьком. Не тільки впізнав його особняк, але і надав їм місце для комфортного життя. Чоловік придбав будинок для Сіобана і дітей в Техасі. Будинок коштує його $4 млн.



Instagram / @mayemusk Назви спільних дітей Єлона та Сіобана ще не були повідомлені. Тим не менш, вони вирішили надати близнюки однакову подвійну прізвищу - Zilis-Mask. Незрозуміло, як дружина Мускава реагувала на нові спадкоємці. Вона навряд чи дивиться, враховуючи, скільки її вибухів.

Не дивлячись на популярність Елона і затуна, один з його найдовших синів про те, щоб відмовитися від полум'я. 18-річний Xavier Мускат хоче змінити своє ім'я. Його плани, як і раніше, що він також планує змінити статтю. Син Муского не хоче нічого робити з біологічним батьком.

Так багато дітей? Звісно, він є дуже заможливою особою, яка може надати кожному з його потомства. Тим не менш, малоймовірно, що цілком можливо стати батьком для всіх, адже він не візьме участі безпосередньо в виховання дітей Сіобхана.

256257

Веб-сайт: www.elonmusk.com 01 мар Відповідь на це питання дала підприємцю сам. Все про депопуляції населення нашої планети. У твіті Муск сказав: Найвища небезпека, що відповідає цивілізації. Я роблю все, що я можу виправити цю ситуацію. й

Ви можете прийняти це як жарт. Але факти говорять про себе. Як багато дітей будуть старим батьком у майбутньому?

Фотозвіт

Категории

Смотрите также

Новое и интересное