Снекі співробітники приколилися на дівчину з села, але миттєво заспокоїлися, коли побачили чоловіка

Для багатьох. свінгери Це життєдіяльність, без якої не може обійтися. Я був в такій групі. І я повинен сказати, що це трохи приємне. І це ще більше, щоб стати основним об’єктом для обговорення інших людей.

226572 зображень

Катя не знаю, що вона буде в тій же ситуації, коли вона приєдналася до нової компанії. Вона ніколи не працювала в офісі, перш ніж завжди працює дистанційно. Чому саркастські колеги обрали нову дівчину як їх потерпілий, і що зробило їх язики далеко, читайте далі в статті.

В IT-компаніях є дружня атмосфера. Я хотів би працювати в одному з них один день, щоб переконатися. Але реальність відрізняється.

Я з села, але жив у місті протягом тривалого часу. Мої батьки дали мені майже останні гроші, щоб я міг отримати хорошу освіту і повернутися на ноги. І я вирішив, що я зробив все можливе для свого благополуччя і щасливого віку.



Мій майбутній чоловік сказав мені піти. Ми були тільки знайомства в часі, але він бачив багато потенціалу в мене. «Ви збираєтеся бути великим маркетологом», - сказав Коляй.

Іноді досить просто вірити в людину, щоб за ним загини. Що сталося мені. Я вивчив довго і важко подати резюме на мрійну компанію. Я впевнений, що робота принесе мені тільки радість. Але виявилося, що я пішов на місце, де я зробив об'єкт для позбавлення.

Хоча я жив у місті довго, я не вдягався з глянцем. Мій батьки навчив мене просто, і я любив його. Коли я прийшов до компанії на стажування, я відразу помітив, як мої майбутні колеги почали говорити за спиною і обговорити мій наряд.

Я почав отримувати навчання. Не знаю, що я пішов до пекти. Тільки дівчата працювали в моєму відділі. Кожна одягнена для роботи, якби у нас була модна шоу замість офісу.

Р

Я не мав ніяких поширених тем, щоб обговорити з цими гілочками. Ми просто не спілкувалися. Я не любила всіх. А потім почали буквально вижити мене з компанії.

Все почалося з невинних жартів, які перетворилися в саркатичні зауваження. Не тільки мій зовнішній вигляд був критифікований, але і моя робота. До речі, я зробив це чудово. Я не можу стояти і погрожувати своїх колег, які я хотів би розповісти чоловіка про все, що обов'язково знайде контроль над ними.

Несподівано закінчення Лід, звичайно. Я знаю. Але емоції захопили. Я сміхався в офісі. Щоб бути чесним, я серйозно замислювся про те, щоб отримати вогонь цього дня. Я сказав чоловіка все. Він дуже сердився і сказав мені, щоб дати собі ще один тиждень, щоб подумати про це.

р.

Коля дуже мудра. Я думав за мить і прийняв його пропозицію. Наступного дня в офісі неможливий. Я ніколи не зустрівся з босом. Я отримував письмовий дозвіл, коли він був на довгостроковій діловій поїздці.

На початку ранку в офісі вийшли дві чоловіки. Я був безмовним: це мій чоловік і його брат, який я знав дуже добре. Я не розумію, що сталося.



Моя Коля захотів мене приєднатися до цієї компанії. Але, знаючи мене, він знав, що не хочу ніяких підключень і користь. Так він просто сказав мені, що ця компанія була варті моєї уваги. А потім я зробив це себе.

Gossip на роботі не добре. Але тепер, коли мій чесний, мій чоловік розкрив всі карти. Через годину мій чоловік залишив офіс, пішов з братом. Вони зупинилися на наших стійках, а Толя, а точніше, Анатолій Олександрович, сказав: Цікава ідея. Я думаю, що це час для нас, щоб перевірити інші жінки в відділі маркетингу. Вже завтра.

123456Наступна

Після цих слів мій Коля прийшов до мене і обережно поцікавив мене перед усім, збиваючи у вухах: «Особливий обід разом?» І зробив це так легко для мене. Ви повинні бачити очі колег на наступному столі. Так вони ковтають мовою.

На наступний день всі в відділі почали ретельно перевіряти. В результаті кілька людей погорнулися, і колеги більше не пошкодили мене.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? «Зроби на одязі, і подивіться на розумі» – доведений, що ідеально описує цю історію. Я думаю, що результат цієї історії є абсолютно вірним для тих, хто кладе на роботу над їхніми безпосередніми обов'язками.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное