Французький стиль дочки: як я навчився одягатися, шукаючи дружину сина

Французький одяг завжди комфортний будь-який час року. У нашій статті маленькі натяки, які з звичних речей для нас краще відмовитися, щоб не відчувати себе смішно і неприпустимо в Франції.



Щоразу я прийшов до Франції, я дивлю, як французька жіноча сукня, зберігаючи свій унікальний елегантний стиль. Недбалість, що поєднується з вишуканістю та почуттям стилю. Я намагаюся розбити її спочатку в макіяж, аксесуари і взуття. Тоді розуміють, що це сутність цього унікального стилю. Зовсім, з-за кордону, здається, ніби дівчина носила першу сорочку, яка вона зуміла вийти з шафи, звичайні джинси і присяжно зібрані неслухняні волосся на спині голови. До виходу, один легкий рух доповнить образ яскравим шарфом - і воля - можна зануритися в життя з головою!

Життєвий цибулю для мешканців французької столиці може бути як повністю чорно-сірий тон в одязі. Хоча, ходити по Парижі, немає, і ви познайомитеся з самодостатньою мамою в блискучому спортивному костюмі з кричущими аксесуарами, де можна повісити їх. Але якщо ви хочете виглядати як французька, краще віддати перевагу спокійним і стриманим відтінкам одягу.



Яскравий і ловий макіяж, особливо в денний час, вважається гойдалкою і дає мешканцю Центральноєвропейської смуги. Змішувати вії з лангустим виглядом, попарений яскравими губами в французькому боці не буде ходити неочікувано, але стиль не дасть.



Високий темп життя диктує свої умови у виборі взуття. Що робити в день? Деякі жінки навіть переїхали на велосипеди, мотоцикли і скутери. Тому сучасні дівчата віддають перевагу комфортним спортивним і напівспортивним взуттям на низькій швидкості: еспадрілі, кросівки, черевики і лофаєри.

Безсумнівно, в шафі кожної французької дружини буде знайдено кілька пар взуття з шпилькою або високим каблуком. Але вони чекають особливого випадку, наприклад, вступаючи в ресторан або на святкову церемонію.



Здавалося мені, що не так багато жінок, одягнених в Данії на вулицях Парижа, як і в інших країнах. І хоча Французькі жінки не виключили комфортні і універсальні джинси з гардеробу, класичні штани все ще люблять і привабливо. І це більш затишні моделі з високою посадкою, які лунають моду 80-х років минулого століття.



Незважаючи на антидемонтаж хутряних і шкіряних виробів, милий Паріан жіночий вибір для шкіряних мішків без кричущих етикеток і велика кількість блискучих і не завжди високоякісних фітингів. Коротко, сумочка повинна бути шикарною, але не виглядати багатою. Хоча є ті, хто вважає, що брендовані речі вже мають якість і почуття стилю, і краще купити один мішок від Prada за 500 євро і гарантовано отримати шикарну і якісну річ протягом багатьох років.

, Україна

Пам'яті, Коко Люстра: Люди з хорошим смаком носити ювелірні вироби. Все інше має носити золото. При цьому ювелірні вироби повинні бути оптимальними. Не перевантажувати зображення. Стиль мінімаліста дуже французька. Вони не люблять руки в кільцях і браслетах. Золоте правило про не використовуючи більше трьох видів ювелірних виробів в одязі не було скасовано.



Пуш-ап І ось ще одне спостереження за шахтою. Багато французьких жінок погоджуються, що красиві груди не повинні бути вражаючими. Французькі жінки рідко використовують висувні латуні в їх повсякденному гардеробі. Не існує точки зору в візуально збільшенні і розширюванні, що не є. Отже, штовхач довгнув десь на південному сході. Природність і свобода забезпечують футболки на ремінцях, спортивних топах.



Добре, французи жінки повинні прийняти свої модні чіпси. Вона сказала, що модний стиль називається je ne sais quoi є в їх крові. По суті, не знайдено гена для стилю. Найімовірніше, вони просто чудово відчувають лінію між вразливістю і чуттєвістю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное