Я їсть салатів прямо на робочому місці, щоб стати меншим часом, я залишаю.

Ви можете розпочати так званий препарат на літо в будь-який час року. Навіть якщо він спекотний липень поза вікном. Найголовніше зрозуміти це одне просте. Ваш раціон повинен бути збалансованим. А просто легкий овочевий салат не врятує ситуацію, повірте мене.



Я втратив вагу і відновив багато разів в моєму житті. І почався в підлітковому віці. Не обмежуйте скільки рекомендацій щодо втрати ваги. Сьогодні Я нагадую вам пару з них, і в кінці статті я буду ділитися рецептом гарного салату.

Якщо ви хочете втратити додаткові фунти, важливо пам'ятати кілька фундаментальних речей. Не варто припустити, що загальні обмеження та обмеження допоможуть вам. Навпаки з високим ступенем ймовірності це призведе до розбиття. У найгіршому випадку ви отримаєте розлад їжі (EPD).

По-друге, необхідно пам'ятати, що можливе повернення колишньої форми тільки в комплексному режимі. Це означає, що важливо не тільки правильно харчуватися, але і займатися хоча б деякими видами спорту, дотримуватися режиму дня і балансу води, а також сну. До речі, можна прочитати про правила сну в статті за посиланням.



Як видно, що рекомендації прості. Тим не менш, багато хто ще думаю, що одна дієта може вирішувати проблеми з зайвою вагою. Звичайно, це можливо, якщо ви стежите дефіцит калоріїй Але потрібно розуміти, що це може вплинути на здоров'я в цілому, і стан вашого тіла, і особливо вашої шкіри.

Після того, як я заробив багато розтяжок, з якими зараз нічого не можна зробити. Вони можуть бути зменшені або видалені тільки при контакті з косметологом.

Якщо ви хочете позбутися від зайвої ваги, але не знаєте, куди почати, аналізувати, Що саме ви їсти?й Є певні групи товарів, які краще відмовитися один раз і назавжди. Ви можете їсти щось з часу. І є продукти харчування, які повинні бути присутніми в щоденній дієті.

Так, наприклад, в раціоні схуднення жінка не повинна бути смажена, копчена і борошно (ми говоримо про тістечка з білого борошна). Ви повинні відмовитися від спекотних і вуглецевих напоїв. Ви коли-небудь перевірили, як висококалорійна піна багато людей люблять? Це кошмар!



Також не додайте майонез, кетчуп та інші види соусів з супермаркетів. Всі види швидкого харчування та закусок також направляють на довгий відпочинок: ми не на шляху з ними. Магазин солодощів (вони можна врахувати неоднозначно) також не доведе вас ближче до бажаного результату.

Основою дієти, якщо ви не вегетаріанські або вегетаріанські, повинні бути продукти, такі як курка, індичка, яловичина, риба та морепродукти. Також на цьому списку є цільні зернові крупи, квасоля, гриби, овочі, фрукти, ягоди та зелень. Сирний сир, кефір, яйця і мед.



І пам'ятайте, золото правило говорить: Їжа повинна бути збалансованою.й Білки, жири і вуглеводи в кожній пластині! Ми говоримо про повільні, не швидкі вуглеводи. Для того, щоб тіло має енергію.

Легкий овочевий салат в будь-якому випадку не повинен бути основою вашого раціону, якщо ви хочете втратити зайву кількість. Це тільки корисний додаток до основного шроту. Однак будь-який салат можна перетворювати, додаючи джерело білка і жиру. Наприклад, варена курка або риба, а також авокадо, горіхи або насіння.

Готовий приготувати щось незвичайне?

інгредієнти
  • Філе лосося 250г
  • 1 грейпфрут
  • 0.5 авокадо
  • 4 лист салату
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • сіль, чорний мелений перець, імбир за смаком




Підготовка
  1. Давайте зробимо 2 порції салату. Спочатку зробіть лосося філе. Відправте його і потріть його з імбиром. Посмажити рибу оливковою олією або непригарною сковородою без неї до готовності. 5 хвилин на кожну сторону на невеликому вогні.
  2. Наріжте авокадо кубом і обприскайте його лимонним соком. Необхідно, щоб продукт не темний. Поверніть салат своїми руками. Очистити грейпфрут і вирізати його.
  3. Переверніть готову рибу на дрібні шматочки. Змішайте його з авокадо, грейпфрутом і салатом. Смакуйте салат з оливковою олією і перцем за смаком. Дядько!


Цей салат відмінно підійде як основне блюдо. Не тільки серце, але і неймовірно смачні і здорові. Готовий для експериментів, як це?



Розкажіть мені, як ви позбутися від зайвих кілограмів? Це буде чудово, якщо ви поділяєте свої трюки у коментарях. Я чекаю на тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное