Тест на один хвилин, який розповість про те, що потрібно звернути увагу прямо зараз

Я не знаю про вас, але мій ранок розпочався досить дивний. Від масажу терапевта. Негайна жінка Світлана без зайвих преобій замісила шию і плече. За два місяці я не помітив, що вона болить. Я не міг переїхати руки без болю. У мене була допомога в надзвичайних ситуаціях. Що я маю на увазі? Іноді ми ігноруємо наші проблеми, які вимагають термінових рішень. Тому я пропоную, що вам потрібно звернути увагу прямо зараз.



Краще вирішити проблеми перед тим, як вони досягали пропорції катастрофи. Редакція "Сайт" Вона ділиться цікавим тестом, який допоможе вам, нарешті, вирішити щось, що ви зробите протягом тривалого часу.

Що потрібно звернути увагу на тест простий і простий. Візьміть погляд на ці окуляри і оберіть бажаний варіант. Не думайте занадто довго, просто прийміть собі увагу. Обрати? Далі з'ясуйте, що потрібно звернути увагу. Дуже скоро.



При виборі першого скла необхідно звертати увагу на здоров'я. Я знаю, як це таке. Ви не звертаєте увагу на це. Ви обіцяєте боротися з ним пізніше, а потім коли він отримує нестерпний, ви очищаємо наслідки. Проста, доброзичлива нагадування: побачити лікаря. Якщо ви вже давно занурилися, з'ясуйте, що причина.

Краще подбати про здоров'я профілактично, не чекаючи серйозних проблем. Це дешевше і ефективніше. Я знаю, що це не легко вирішити, щоб перейти до лікаря, але ви знайдете силу. Успіхів!



Ох, хтось забрав другий скло. Ви, теж, є те, що ви довго ігноруєте: стосунки з батьками або близькими родичами. Для багатьох це проблема. Ви можете звернутися до служби підтримки. Не обов'язково ставити і сказати все, але відверта розмова не буде зайвою.

Ви не можете відкривати свою сім'ю. Якщо так, спробуйте виправити її. Довірте мене, це буде легше. Покажіть, будь ласка, зв'яжіться з нами. Нехай це перший крок.



Вам необхідно звернути увагу на Вашу кар’єру. Ви можете бути нещасливими з вашої роботи або страждання від вигорання. Це проблема, яку не можна ігнорувати. Я хотів би порадувати вас кинути свою ненавидиму роботу, але це не так просто. Якщо ви відчуєте вигорання, спробуйте взяти відпустку.

Подумайте про те, куди піти далі. Можливо, ви хочете розпочати нову кар’єру або почати свій бізнес протягом тривалого часу. Якщо ви не про вас, принаймні знайдете спосіб, щоб взяти перерви від роботи з задоволенням. Подбайте про своє захоплення. Це допоможе вам насолоджуватися життям більше.



Ви захочете відмовитися від відносин з вашим партнером. Деякі проблеми сім'ї легко ігнорувати, якщо ви не звертаєте увагу на них. Тим не менш, це ще не приносило добро для всіх. Накопичувальні властивості накопичуються, але не виходить. Згодом це може призвести до катастрофи.

Якщо ви потурбуєте про щось, поговоріть на іншу половину. Краще вирішити проблеми перед тим, як вони випливають з незламного вулкана. Я впевнений, що відверта розмова вирішує більшість проблем. Якщо ні, можливо, це час, щоб прийняти різні шляхи.

712951р.

Я сподіваюся, що цей простий тест допоміг зрозуміти, що шукати. Наше життя часто представляє нас неприємними сюрпризами, але їх можна запобігти. Принаймні деякі з них. Успіх з цим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное