Займіть італійську вечерю, коли я не можу обсмажити котлети.

Лази пельмені Вони врятують кожного власника або господиня, коли втома забрала душу. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я хочу їсти, але я занадто lazy, щоб зробити щось. Що робити? Перебування голоду обов'язково не опція, а зміст з миттєвою локшиною або пюре картопля навряд чи радує органів травлення.



Лази пельмені Допомогти смачним льодом. Просто не панікувати, ви обов'язково не доведеться мені з тестом. Як працює в магазині для пачки заморожених пельменів. Тільки найпростіший буде корисний. інгредієнтий Незважаючи на те, що ви можете приготувати такі вареники в два злегка різні способи. Але ми розглянемо кожну деталь.



Соковиті оболонки інгредієнти
  • макарони-червоні
  • 300г фаршу фаршу
  • 2 маленьких цибулин
  • шемале
  • зелений
  • вода
  • томатна паста (за бажанням)


7168073р.

Підготовка
  1. Щоб приготувати такі пельмені, потрібно подивитися в магазині для дійсно великої оболонки розмірів (конкілоні). Саме в них потрібно додати м'ясо, а потім тушити невеликою кількістю води. Переконайтеся, що завжди є пакетом цих. Мапай Заварити їх до готовності, зазначених на упаковці.
  2. Начинка для льодових пельменів також готують досить ледачі. Цибулю потрібно нарізати невеликими кубиками і змішати з м'ясом. Потім додайте спеції і зелень. Подивляйте все ретельно і починайте надягання фаршу в кожну оболонку.
  3. Поставте її акуратно. м'ясорубка з горщиком, глибокою панеллю або невеликою панеллю. Заповнити їх необхідною кількістю води. При бажанні можна розчинити томатну пасту в воді і додати кілька лаврових листя. Зварювальні пельмені триватимуть близько 20 хвилин на повільному вогні до готовності м’яса.




Пельмені з сиром та зеленню Інгредієнти
  • веб камера
  • 300г фаршу фаршу
  • 1 цибулина
  • 200г сир
  • 2 помідори
  • шемале
  • свінгери
  • кремовий
  • Базиліка




Підготовка
  1. Схожі веб камера Cannelloni може бути приготований в сковороді, як морські шкаралупи. Але можна також запікати їх в духовці. Виберіть потужність і тривалість випічки відповідно до характеристик вашої духовки.
  2. Зріжте цибулю на дрібні кубики і перемішайте її з м'ясом. Сир натрію на найбільшій тертці. Він може бути просто посипаний зверху, і ви також можете додати в м'ясо. Залийте кожну солому з м'ясом і акуратно накладіть її на сковороду.
  3. Наповніть сковороду вершками і тушками макаронів на повільному вогні близько 20 хвилин. Після цього додайте в труби шматочки помідорів, сиру, спеції та базиліку. Контроль готовності страви за станом м'яса всередині пасти.




Що? рецептиЧи не це? Mamma mia, як перевозиться на красиву італійську за годину. Я впевнений, що вам сподобається ці ледачі. Вони можуть бути легко варені принаймні щодня. Додайте улюблений фарш, більш сир, більш ароматні спеції. Це буде смачним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное