Для того, щоб гроші, я готую пакет бананового зефіру для свята, простий рецепт, і виходить шедевр.

Я знаю, як зефір в домашніх умовах, щоб він був тастером, ніж магазин! Делікація готується просто і швидко, і не вимагає особливих кулінарних навичок і спеціальних кондитерських виробів, крім кондитерського мішка, що легко зробити себе.

Зефір вийде, по-перше, натуральний, і тому безпечний для дітей, і, по-друге, дуже ніжний і ароматний. До речі, за цим рецептом я вже готую пакет бананових зефірів для свята.



Як приготувати зефір в домашніх умовах Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки банан зефірй Немає консервантів або ароматів!

Зефірні інгредієнти
  • 150г яблучне пюре
  • 150г банан пюре
  • 80г білок
  • 100г цукру


Склад для сиропу
  • 300г цукру
  • 200г води
  • 100г сироп глюкози
  • 12г агар-агар
  • щіпка


Підготовка
  1. Випікати в духовці або мікрохвильові яблука до м'яких. Повідомити їх. Якщо ви не очищали їх передньою рукою, протріть їх через сито.



  2. Очистити банани, нарізати їх і подрібнити їх блендером до тих пір, поки вони не змащуються. Важливо вибрати стиглі ароматні банани, інакше не буде смаку. Змішайте яблуко і бананове пюре. р.



  3. У глибокій мисці змішайте бананову пюре з цукром. Додайте яєчний білок і лимонну кислоту. Збийте його на пишну, стійку масу.



  4. Поєднайте всі інгредієнти для сиропу в сотеїніці. Варіть сироп до 110 градусів, на цьому етапі можна додати трохи жовтий барвник для насичення кольору. Але, я вірю, що краще робити без неї, тому більш природні і діти не бояться дарувати. Варіть сироп до тих пір, поки він густий і в'язкий. З моменту закипання потрібно близько 5 хвилин.





  5. Залийте сироп в масу зефіру в дрібній стрункості. До тих пір, поки маса стає щільним і стабільним малюнком. Підготуйте поверхню зефіру заздалегідь. Обкладинка з пергаментом або харчовою плівкою. Поставте готову масу зефіру в сумці з насадкою і рослиною красиві ароматні локони. Якщо ви можете взяти з собою зефір на поверхню в 15 хвилин, ви зробили право.





  6. Залиште зефір на 8-12 годин для стабілізації, потім подивіться на пару кожної зефірної половини і посипають цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Я також рекомендую читання рецепта для домашнього зефіру. У зворотному зв'язку ви отримаєте всю хмару цукерок, які можуть ідеально доповнювати какао або каву і просто жувати!



На питання як варити зефірЯ завжди дарую людям цей рецепт. Крім банана, я також люблю класичний ваніль і смородини (на основі смородини пюре). Я довго хотів спробувати лаванди.

Зберігати такий зефір в герметичній упаковці ... Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное