Вивчивши, що годувати маму в Німеччині, і побажав другу дитину

Коли я чув від друга, Що може годувати маму? У Німеччині зважився гірко. Я пам'ятав тяжкі обмеження, які я зіткнувся після пологів і був сумним. Звісно, після народження дочки почуття радості допомогло пройти всі випробування. Але як і раніше хтось інший досвід змушує вас думати і ностальгія.

Сьогодні ми можемо порівняти те, що молоді мами можна їсти тут і що вони думають про це в Німеччині. Нарешті, я буду ділитися рецептом супу з брокколі, який є відмінним варіантом для літніх обідів.

Мій сусід Таїсія переїхав до Німеччини 7 років тому. Зустрілася Фрідріх на конференції, присвяченій новинкам автомобілебудування. Довгий час, щоб змусити бджолиний Taisia переконувати її, щоб переїхати на батьківщину. вона була вагітна. Дуже важко жити в двох країнах з невеликою дитиною.



На тиждень тому Тея відправив текст повідомлення: "2,900 Маркус, все в батькові." Звісно, після того, як ми залишили лікарню, ми зробили Skype дзвінки. Таїсія дуже задоволена. В той час як мова йде, вона була ткана ванільна пудинг з ягодами. Я був особливо вражений, що ягоди були явно свіжими, не варені і не подрібнюються в кашу.



Taia помітив мій дивний вигляд. Вона добре пам'ятала, як після народження моєї дочки я відварила всі плоди і овочі протягом шести місяців, поки я вирішив прийняти неможливий ризик і ставити шматок свіжого огірка. “О, я бачу, що ви не загубили. Так, правила в Німеччині щодо харчування жінок у праці не так суворі, як наші. Фрукти і ягоди можна безпечно їсти, головне не переборщити її кількістю. й

Після довгоочікуваної зустрічі з дитиною вона запропонувала чашку кави. А на каву покласти печиво з різними видами мазків - вершкове масло, вершкове сир і сирна маса з зеленню. Не сніданок - це мрія.



Що можна з'їсти в нашій материнській лікарні Я пам'ятаю скануючі пластини з сірою кашу, ймовірно, вівсяна, яка була доставлена хорошою медсестра. Не найпристойніший вигляд, а також смак. Коли я був вдома з дитиною, я намагався розвести матерію бананами. У підопічних, з подібною спробою, консультант з вигодовування грудей дивився на мене так мужчинно, що я кладаю гілку яскравих ароматних фруктів, а потім повністю здемонстрував підлогу нижче - в відділі матерів, які ще не народилися.

189902р.

Ліміт смакових фантазій на довгий час був звичайним зеленим свіжим салатом, приправлений маслом і ароматними травами. Хмара книг і досвідчених родичів. Але на початку вересня я здався (мійна донька квітня) і їсти весь лист салату. Найцікавіше, що нічого не відбулося. Ніяких проблем. Я підозрю, що ви могли мати свіжі овочі до.

Меню Taisia також розкриває, що вона мала можливість вибрати, який суп, який буде досить їсти на обід. Тут ви і фрикадельки, і курячий світлий бульйон, і сезонний вершковий суп. Нерідко варене м'ясо і овочі також подаються на обідній стіл. Як пояснюється другом, практично все дозволено, але кожен раз нагадує розумні суми.



Звичайно, є деякі заборони, які звучать з нашими: будь-які гарячі напої або занадто гострі продукти харчування. Все чекає час, коли дитина впевнено опанує самостійне харчування.

На початку статті я пообіцяв рецепт приготування брокколі вершкового супу. І тепер я розповім тебе. Тая планує пропустити фазу обсмажування і приготувати схожу для Маркусу, коли час вводити доповнювачі. Що ви думаєте про цю ідею? Пишіть коментаря, покажіть мій друг.

Крем брокколі суп

інгредієнти
  • 1 вузлик брокколі
  • 1 пакет хребта
  • 1 голова цибулі
  • 2-3 картопля
  • 0,25 корінь селери
  • 150 мл вершки 20% жиру
  • сіль
  • перець
  • рослинне масло (для смаження)


Підготовка
  1. Шпинат, картопля, корінь селери і брокколі ретельно промивають. Візьміть капусту для суцвіть.
  2. Цибулю і корінь селери розрізають кубиками. Посмажуйте їх в рослинне масло в каструлі до прозорості.
  3. Очищені картопля розрізають тонкими скибочками або кубиками - як вам подобається. Змащуємо її так, щоб він міг приготувати швидше.



  4. Додайте обсмажені цибулю і селери і залийте 700 мл води. Трохи солі. Дякуемо! Тим часом зрізають хребта.
  5. Коли картопля варена, додайте брокколі і варіть протягом 5 хвилин. Потім покладіть хребта в каструлю і доведіть її до кипіння. Зачекайте 2 хвилини, не більше, інакше брокколі буде засвоюватися, і суп стане вимити зеленим.
  6. Очищайте суп блендером. Зігрівайте вершки, додайте його до наступного вечері, і знову зайдіть блендер.
  7. Повернути суп в піч, прогріти без кипіння, за смаком його, можна додати сіль і перець. Бодибилдерши!





Цікаво знати, що ви думаєте про те, що може їсти годівницю, і чи варто доїхати до Німеччини, щоб стати батьком на другий раз. Визнайомтесь з нашим редакційним колективом. Дякую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное