У суботу Я прокинувся пізно, і мій чоловік не навколо, прийшов назад з чашкою госуниці і попросив випікати торт.

Я ніколи не думав, що ви можете. торти Горіх! Раніше вона все частіше використовується малина, вишні і абрикоси в випічці, і виявилося, що агрусу дійсно відмінна ягода для ароматних літніх солодощів.

У суботу я прокинувся пізно, і мій чоловік не був навколо, повернувся до чаші з агрусу і попросив випікати торт. Рецепт знайшов відмінне, випічка виходить в модерацію солодкого, збалансованого за смаком. У цьому пиріжці відмінне поєднання пісочного тіста з ніжним сметанним суфле і кислими ягоди агрусу. Неможливим є розбити!

Сьогодні видання. "Сайт" Рекомендації щодо підготовки літа ажурий Здрастуйте!



Гороховий пиріг Інгредієнти для тесту
  • 120г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 1,5-2 ст. борошна
  • 0,5 ст. цукру
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 200г сметана
  • 2 яйця
  • 1,5 ст. борошна
  • 0,5 ст. цукру
  • 300г агрусу


Підготовка
  1. Для Тестування Наріжте вершкове масло на кубики. Додати яйце до неї.



  2. Також додайте в цукор тіста, щіпку солі і борошна. Згорніть все разом. З отриманої крихти змішують тісто. При необхідності додайте борошно до неї.



  3. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на півгодини.



  4. Прокочуйте тісто, покладіть його у форму, накриту пергаментом, сформуйте боки тесту. Оптимальний діаметр форми становить близько 23-24 сантиметрів.



  5. Наповнити, змішати сметану, яйця, цукор і борошно. Подаруйте міксеру однорідності. Залийте форму тісто. До речі, якщо ви хочете, можна додати ванільний і апельсиновий пілінг до заливки, то торт стане ще більш ароматним!



  6. Вимити агрусу, висушіть її і видаліть хвости. Покласти агрусу на залити в пирога. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини. ,00 Р



  7. Це, ажури готовий. Бодибилдерши!





А ще познайомитися з рецептом такого пирога, дивитися відео з кулінарного каналу «Речі Наталеньн». Є багато розумних і цікавих рецептів, перевірених часом!

про:blank

Я також раджу дізнатися, як приготувати незвичайний домашній мохіто з агрусу і м'яти. Зберігати в кімнатній температурі всю зиму!



Що ароматний, крихкий, ніжний! Навіть ті, хто зацікавить агрусу, оцінять його. Цей гусячий пиріг краще. холоднийй До речі, щоб зробити пиріг краще і красиво нарізаний на шматки, ніж необхідно прогріти в мікрохвильовці заздалегідь або над вогнем.

Цей торт хороший з будь-якою кислою ягодою (смак, лінгонбар), але з агрусу, на мій погляд, тастит. Ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное