Збираючи чоловіка на діловій поїздці, знайшли в своїх речах два відпустки

Алла дізналася, що чоловік зрадився на її, випадково. Вона вирішила на всі витрати, щоб дізнатися правду і зловити її чоловіком червоною рукою. Але для того, щоб здійснити свій план, вона мала зробити складну подорож. У чому труднощі жінки зіткнулися і як закінчилися ця історія, ви дізнаєтеся в сучасній статті.



Мій чоловік часто йде на ділові поїздки. Іноді для пари днів, і іноді навіть на тиждень. Я використовуюсь для того, що Arseny має важливу позицію в компанії. Ви повинні прийняти, що він не вдома протягом тривалого часу.

Від часу я спілкуюся з чоловіком про зміну робочих місць. Але він не схожий на те, що він робить гідні гроші. Повідомляємо, що ви можете покінчити, поки чоловік працює в області обличчя.



Арсені нещодавно оголосив, що він залишив на повну 2 тижні. І через бізнес-туру наш відпочинок порушується, що ми збираємось провести тільки разом. Я був дуже сидів, тому що я планував його довго. Але не було ніде йти.

Я звернув свої речі і потрапляюсь на якийсь таємничий конверт. Відкриваємо внизу валізи, а деякі яскраві буклети з неї приклеюють.



Відкриваюсь, і я її відчинив. Що я бачив мене шоковані. Це була поїздка в море. Море, де мій чоловік і я повинен був відпочивати. Я маю на увазі, що мій Арс має когось на боці. Але кожен раз я спробував переконувати себе, що я просто викручував себе.

Цей час був різним. Я чекав дати, написав, що готель мій чоловік буде в той час, коли він нібито залишив для поїздки в бізнес. У мене була божевільна ідея: Я повинен йти. Я не хочу, щоб дізнатися відносини на основі моїх здогадок. Я хотів побачити його для себе.

Для того, щоб дістатися до місця передбачуваного відпочинку чоловіка і його коханця, довелося придбати досить дорогий квиток. Не було інших, вони купили все. Ми працюємо на тиждень.



Не думав двічі, я вирішив піти в друг і запозичувати потрібну суму від неї. Манка ніколи не відмовилася від мене, завжди допомогла в складних разів. Я вирішив не дати їй причину такого несподіваного візиту. Небагато.

Маша з радістю відставила мені гроші, і я відразу ж купила авіаквитка. Я збираюся бути в бізнес-класі вперше, я думав залізо. Багато речей, які я не взяв. Я не планую плавати в морі, моя мета була абсолютно різною.



Коли я потрапив до мого призначення, я дав собі деякий час для відпочинку. А потім пішов на прийом. У вас немає ідеї, як важко було взяти мене, щоб отримати від адміністратора, який номер мій чоловік залишився. Щоб бути чесною, мені довелося платити його. Але це обов'язково варто.

Я чекаю на вечір і збивався на двері. Через кілька хвилин, Arseny відкрив приміщення. «Чого так пізно?» Тексти пісень, а це означає: І я знаю прямо. Голос Манки я визнаю з тисячі. Дзвоніння і шлам, як занурення, у мене назад. Мій чоловік зраджує на мене.

Що робити, якщо дружина змінюється "І як довго?" - Я вичавився з себе, подивіться безпосередньо в очі мого чоловіка. Він просто загинув голову назад. Приміщення було настільки тихим, що Маша вирішила виїхати, щоб побачити, чи сталося щось до неї. Коли вона побачила мене, єдине, що вона могла б зробити, "Чому потрібно гроші."



Я нічого не хочу дізнатися. Він вже зрозумілий. Я полетіти додому на першому рейсі, впакувати речі і залишити квартиру. На наступний день вона подала за розлучення. В одній точці життя поділився на до і після.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ви можете любити людину, не знаючи, що він обманює вас. На жаль, ніхто не є імунітетом. Однак, якщо ви зіткнетеся з цим, ви повинні бути готові до рішучої дії.



Алла вирішила не тягнути кота хвостом. Вона переконана, що її чоловік обдурив на неї, і зламав будь-які стосунки з ним. Я дивлю те, що ви робите на своєму місці? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное