Від звичайної лампи я зроблю варення м'яса, гарантовано отримати м'ясний шедевр

Багато людей, позбавлених звичайних цибулю або навіть нехтують ними. Але багато цікавих страв можна приготувати з неї. Наприклад, цибулевий соус, який поліпшить смак будь-якого м'яса: шашлик, курча або стейка. Все відразу смакує краще, якщо ви додаєте трохи цього цибулю варення. Готується просто, і за смаком перевершує всі соуси, які я знаю.



Редакція "Сайт" Вона розповідає про те, як зробити ріпчастий джем і що можна з'їсти його.

Інгредієнти цибулю
  • 1.3 кг червоних цибулі
  • 50г оливкова олія
  • 1кг червоне сухе
  • 50г винний оцет
  • 100г цукру
  • 3.5г столова сіль
  • 2g яблучна кислота
  • 0,5г чорний перець


Підготовка
  1. Очистити цибулю і нарізати на дуже тонкі смужки.



  2. Залийте оливкову олію в сауте, покладіть цибулю в ній. Обсмажування, зрізання цибулі на повільному вогні. Він повинен стати м'яким і випускати сік. Довгий час не горить. Ми не потребуємо обертів.



  3. Змішайте сухий червоний і оцет. Покладіть його на вогонь і відваріть його до 105 грам.



  4. Коли цибуля м'яка, додайте оцтова суміш до неї. Варіть соус на повільному вогні до тих пір, поки майже всі рідини випаровуються. Після цього додайте цукор, сіль і яблучну кислоту. Перемішайте їх до повного розчинення. Варі джем до тих пір, поки цибулю не буде ніжним і товстим. З точки зору консистенції вона дійсно нагадує варення.



  5. Потім зніміть вогонь, додайте перець і залиште його на охолодження. Готовий соус покласти в стерилізовані банки. 714875





Ви можете зберігати цей соус цибулі довго. Вам необхідно поставити в прохолодне місце. Що це таке? Будь-який, дійсно. У домашніх умовах це постійний соус шашликів. Розкривається смак м'яса в цілому новим способом. У барбекю гості не помітили ніяких недоліків.

Я також люблю його з домашньою свининою куркою. Дуже цікавий смак. Але іноді мій чоловік тільки бере ложку і з'їдає цей варення прямо з баночки. Ось як добре він. Спробуйте приготувати і подивитися на себе.

Який соус ви зазвичай подаємо м'ясо?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное