Я припинила маму, яка підштовхувала дитину на моєму собакі, не дозволяючи незнайомцям вихованцям.

Як пандемія Covid-19 прогнула по всьому світу, я бачу, щоб переслідувати мій сон і нарешті отримав собаку. Виявилося, що краще рішення мого життя. Агат мене сміється, навіть якщо є коти на душі. Я кохаю прокидатися вранці, щоб знайти інший сніжний піскоструминник прокинувся її хутряні хвости лізилі. Я знаю, Скільки собак ходитиЩе до того, як я отримав хутряний друг, але так як я відчайдушний домашній, я просто оцінив, як охолонути його, щоб бути на відкритому повітрі багато.



Agatha loves ходьби, особливо якщо погода гарна поза. Так, мій собака трохи застібається: якщо він дощів на подвір'ї або, Бог заборонений, сніг, він навіть не худий на ганку. Це, трохи бахрома, дивиться на мене, вони кажуть, коханка, вам потрібно, ви йдете. Зручна собака.

Але є неприємність, яку ви повинні знати, перш ніж ви вирішили стати щасливим власником собаки. Коли у вас є вихованець, паралельно ви купуєте пучок незнайомців, які прагнуть стати знайомствами або собакою. Сьогодні ми будемо говорити більше про цих ентузіастів. Звичайно, було багато гумору, тому не варто брати його серйозно. І в кінці статті я поділаю відео чудового собаки Марина, який розповість про те, як допомогти собакам добре почуватися в спеку.

Скільки собак ходити 1. Айчар

Якщо вони були в інтерв’ю, то лише встигли відповісти на запитання. «Що Ваше ім’я? Хлопець або дівчина? Як старий він? Що таке порода? Ви йдете на виставки? Чому? Де ти отримуєш? Ви часто повинні вирізати? Що їсти? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

2. Бабуся

Незалежно від статі, діалог з собакою. Це включає в себе всі види: "Чому це добре тут?", «О, що вуха, добре, що солодка», «Що ваше ім’я, сонячне світло ви?» Іноді власник собаки на честь стиглого вигляду, особливо коли гранула з якоїсь причини не відповідає запитам про назву або її породу. Вона повинна бути сором'язливою.

3. Паніч

Він познайомився з дуже відлякуваним обличчям і поширює міфи про «управитель в наступному дворі, який особливо збуджує його французьким бульдогом до Йоркій» або про собаку, який пропонує печиво собакам, «навіть, очевидно, він хоче отрути». Особливо важко спілкуватись з такими новими знайомствами вранці, коли ноги йдуть, твої погляди очі, але насправді ви все ще не засвоюєтеся.

Ви завжди щось смішне. Експерт

Він розуміє краще, які стандарти конкретної породи, знає, як визначитися з зовнішнім виглядом власника, скільки собак цей власник ходить, що вони їсти і чи вони можуть виконувати команди. Він знає все про вас і собаки. Він знає краще.

5. Умань Собака без собаки

Дуже гарно посміхаються. Вони знають, що перед стрибком на собаку з турботами, варто попросити власника пелюшки, чи не розуміє він і прикусає хутрію другу. Якщо все добре, він підійшов до собаки повільно, поважаючи її межі. Як правило, при прасуванні він розповідає про свого вихованця, який цей час залишився в домашніх умовах, або про причину, чому тимчасово не щадить купити собі люмп щастя.

6. Жнівень Маніак Фотограф

Маскетування як собака без собаки. Як мінімум в першій частині зв'язку. Але якщо хлопці з попереднього абзацу підійти до собаки до домашніх тварин, ці майстри рукують самі з телефонами і, вже прийняли 4-5 картинок, запитайте: «Чи можна взяти картину вашої дитини, прямо? й

7. Дитячий

Вони працюють і часто поєднують кілька категорій одночасно. Якщо я зателефоную людям «грандом» незалежно від статі, то коли я розмовляю про дітей, маю на увазі деякі дорослі. Ці унікальні люди не розуміють, що собака не є іграшкам, і це не варто стрибати на ньому з гілками і гомілками, особливо якщо вона бачить вас вперше. Банал для власної безпеки.



Я поділився невеликою кількістю моїх спостережень людей, які ходять з пухиркою. До того ж, ви можете дістатися до нас. Не забудьте взяти воду для себе і вашого вихованця. Як ще можна допомогти собакам в спеку, розповість про дивовижну Odessa Marina в відео нижче.

про:blank

Я знаю зараз. Скільки собак ходитиТак багато чудових історій можуть статися. Ми раді доповнювати наші колекції своїми історіями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное