50-річні модниці розбризують міф про простоту монохромних зображень і показують, як одягатися

Здавалося б, що монохромний образ виглядає досить нудно. Але це не вірно. Ви просто повинні вибрати хороший колір і стиль. По суті, наряд в одному кольорі виглядає дорого і елегантно. Особливо вона йде до зрілих жінок, підкреслюючи їх статус і говорити про бездоганний смак.



Сьогодні видання. "Сайт" Я збираю для вас найцікавіші зображення в одному кольорі з з mature fashionista Pilar De Arce. Вона надихнула нас неймовірними нарядами. Неможливий!

Літо - чудовий час для зображень в одному кольорі. Ви можете вибрати цікаві кольори. Як це теракотовий колір з помаранчевим відтінком. Ідеальний наряд в одному кольорі. Виглядає елегантність і зарезервований. Ви можете побачити, що є чудова жінка перед вами.



Instagram / @pilardearce Який колір асоціюється з літом, ніж помаранчевий? Я не думаю. Довга сукня вогнего кольору відразу ж припускає думки літа і тепла. Він також підкреслює індивідуальність леді. Таке плаття - це гучна заява. Він каже, що ви смілива жінка. Таким чином, ви можете піти підкорити світ!



Instagram / @pilardearce Однак монохромний не повинен бути яскравим. Світла сукня оливкового кольору відмінно підкреслює характер і статус жінок. Ця сукня ідеально підходить для ходьба і офісу. Якщо ви шукаєте стриманий і елегантний вигляд, подивіться на такі сукні.



Instagram / @pilardearce Продовжити тему стриманості та класичного стилю. Подивіться на цей коричневий костюм. Як виглядає простий костюм. Але той факт, що він монохромний, робить його елегантним і статусом. Я дуже люблю, як добре виготовлений мішок. Здається знищити монотонію, але насправді дуже вдало доповнює образ.



Instagram / @pilardearce Важко сказати, що успіх цього образу. Після всього, все ідеально підходить тут: цей неймовірний колір і безкоштовний стиль, і літаюча тканина. Максимальний літній і спокійний образ. Це правильне місце для прогулянок. Дивовижно, як цей колір освіжає зрілий вигляд, має омолоджуючий ефект.



Instagram / @pilardearce І, звичайно, що може більш вдало підкреслити стан зрілої леді, якщо не загальний білий вигляд. Білий колір освіжає і підкреслює тон шкіри. Ви будете виглядати молодше в цьому костюмі. Можна поєднувати з кремом і бежевими відтінками. Або доповнити монохромний образ яскравим елементом. Як рожевий мішок.



Як ви можете побачити, ви можете придумати багато цікавих нарядів в одному кольорі. Якщо ви також забираєте модні речі цього сезону в цих образах, то буде найбільш виграшне поєднання. Не забудьте вибрати деякі модні сандалі для вашого монохромного зображення. Тоді ви не зможете!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное