Чому Михайло Булгаков ідеалізував зло в романах, які стали хітами

Михайло Афанасьєв Булгаков є відомим письменником і драматургом, який навчається і відроджується по всьому світу. Про це розповідають не всі цікаві факти. Але це було в вайн, бо життя Булгакова було дуже незвично.



Веб-сайт: www.vladim6482 Редакція "Сайт" Він розповість про найдивовижніші сторінки в житті культового письменника. Це буде цікаво!

Михайло Афанасьєв Булгаков був одним з тих письменників, які в радянських часів непристойно пришли до критики. Наприклад, найвідоміший роман Булгакова Мастер і Маргарита вперше опублікував лише 26 років після смерті.

У своїх роботах персонажі часто мали прототипи з реального життя. Так, в романі «Біла гвардія» майже всі персонажі відповідають родичам, друзям і знайомим Михайла Афанасьєва.



Але це не дивно, адже в оточенні письменника дійсно було багато різнокольорових людей. Не потрібно йти далеко: поговоримо про родину Булгаков. На додаток до нього його батьки підняли ще шість дітей.

Михайло також мав багато далеких родичів. Наприклад, на Японію проживала дупа Булгакова. А син його емігрував США, де він грав балалаїку в складі ансамблю російських інструментів.

543963

Instagram / @vintage_ot_mariny Авторка сама побачила, щоб з'єднати своє життя з лікарськими засобами. І тепер професія лікаря не тільки вважалася престижною, але і принесла примітний дохід.

А ще студент, Булгаков розпочав роботу з 15-річною гімназією Тетяною Лаппою. Дуже швидко і швидко розвивалися відносини. На відміну від такого союзу батьки. Проте молоді люди готові зробити все, щоб бути близькими. Молодий Михайло навіть погрожився прийняти своє життя.

В результаті закоханих було дозволено одружитися. Однак не вдалося відтворити пишне весілля. Всі кошти, отримані Булгаков, пішли, щоб забезпечити, що Тетяна могла позбутися від небажаної вагітності. Проте молоді люди завжди мали проблеми з грошима. Дуже непристойний молодий чоловік був Михайлом.



Веб-сайт: www.dombulgakova.com Після того як Булгаков спробував морфін для медичних цілей. Тим не менш, одне використання знеболювальних засобів не було. Залежним від цього препарату став письменник, який кілька разів навіть загрожував дружині, які спробували відродити його від наркоманії.

До речі, вона також стала причиною, чому Тетяна вирішила припинити її другу вагітність. Важко жити з Михайлом. Він часто обдурив і підвів пухкий спосіб життя. І Таня просто поставить з ним і вірив, що він змінився. Але це не сталося, і розлучення пари.



Instagram / @efimzvenyatsky Булгаков мав багато жінок в житті, але він тільки взяв три дружини. Я вже зустрівся. Друга дружина, Любов Білозерська, письменник переважно використовується. Але Олена Шільовська, її третя дружина, вона дуже любила. У той же час наради жінка вже була одружена і підняла дві діти.

Михайло Афанасьєв втратив голову і зробив все можливе, щоб взяти Олену з родини. Розлучення і початок нового розділу в житті. Шильовська надихнула Булгаков, вона стала його зловживанням.

Жінки також допомогли чоловікові вирішувати організаційні питання з виданням його творів. По суті, стала його літературним агентом. Так можна сказати, що прототип Маргарита в знаменитому романі був Олена.

Невідомо від життя Булгакова Булгакова мала непрості відносини з владою СРСР. Хоча, за легендою, Сталін був божевільний про гру «Дні Турбінів», сам письменник був під строгим наглядом радянських спецслужб протягом багатьох років. Крім того, він часто допитував, навіть до точки пошуку і захоплення рукописів. Наприклад, зникне «серце собаки».



На деякий момент роботи Михайла Афанасьевича заборонені опублікувати. У той же долі приречена своїх вистав, які раніше мали великий успіх в театрах. Булгаков вирішив емігрувати. Але Сталін не дав дозвіл залишити країну.

Кожен пам'ятає чарівну кішку Behemoth від «Майстер і Маргарита». Я один назвав мій чорний кішка на честь. Але прототип цього персонажа не був котом, але собакою.



Після того, як письменник зустрів собаку на вулиці з дуже розумними і добрими очима. Недостатній чоловік пішов Булгаков, і він взяв його до себе.

Не всі цікаві факти з біографії письменника. Наприклад, я тільки недавно дізнався, що читачі часто порівняти Майстер і Маргарет до Біблії. До того ж, вважається, що письменник навмисно ідеалізований злом у своїх романах.



У найвідоміших з них він насправді читає. Навіть зло було краще радянського уряду. Що ви думаєте про це?

Я настійно раджу дивитися документальний фільм про Булгаков, щоб далі зануритися в атмосферу часу, в якому Михайло Афанасьєвич жив один раз. Ви знайдете відео тут.

Я задаю, чи подобається робота Булгакова? Поділіться улюбленою роботою автора в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное