Достаток лаванди: як використовувати лаванди на кухні цілий рік

Лаванда в домашніх умовах завжди про затишок, красу і приємні аромати. Я люблю лаванди не тільки як декор квартири, але і як мишей. Кукурудзай Вибачте? Я знаю там!

Але на півдні Франції (в районі Провансу і на французькому Рів'єрі), на узбережжі Італії і Іспанії активно використовується в кулінарії протягом сотні років. Однак через сильний аромат - в невеликих кількостях.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як його використовувати. лаванди рік. Достаток лаванди!



Лаванда в домашніх умовах додається в соуси, супи і салати, але більшість з них підійде для м'ясних страв - наприклад, тушкована або смажена баранина.

У десертах вона грає провідну роль у ароматй Особливо часто його використовують при підготовці різних пирогів, кексів і печива. Також лаванди, разом з розмарином, використовують в багатьох рецептах приготування хліба.



При копченні додають до розморожування тирси разом з ялівцем. Деякі спеціальні любителі лаванди в ході модної страви: тушковані овочі з цілим капустом спецій: кропу, шавлія і лаванди.

Прибув м'ясний і рибний сезон. Багато вихідних та святкових днів. Я думаю, що ви встигнете приготувати і спробувати щось нове. Що потрібно. м'ясо-платна лаванди.



інгредієнти
  • 1 ч.л. сухої лаванди
  • 1 ст.л. гірчиці
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. лимонної шкірки
  • 1 ст. л. мед
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Змішайте всі інгредієнти в зручному контейнері.
  2. Подрібніть отриману суміш з шматочками м'яса (порка, баранина або курка) і залиште так на ніч. Ця суміш також підходить для пікірування риби.
  3. М'ясо під таким маринадом ідеально підходить для гриль або випічки в духовці. Бон привіт!


До речі, лаванди чудово поєднуються з часником та іншими провансними травами.

Цукор лаванди

Крім цього, можна також приготувати і лавандий Щоб зробити це, потрібно 40% свіжих лавандових квітів і 60% цукру. Поставте його в баночку і перемішайте з часу. Такий цукор повинен наполягати протягом тижня, після чого його потрібно просіяти, а тільки потім він готовий до застосування. Чудовий аромат!

Бісквіт лаванди

інгредієнти
  • 90г цукру
  • 1,5 ч.л. лаванди
  • 1 ч.л. тертого лимонного пілінгу
  • 125г вершкове масло
  • 250г борошна
  • щіпка


Підготовка
  1. У мисці змішайте цукор, лаванду і лимонну шкірку. Додайте розтоплене вершкове масло. Подивитись його добре.
  2. Додаємо борошно з щіпкою солі до тесту. Змішайте тісто.
  3. Розгорніть тісто в м'ячі, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на півгодини.
  4. Виготовляйте тісто і виріжте печиво з неї будь-яку форму. Також можна використовувати шию зі скла.
  5. Випікати печиво на сковороді, покриті пергаментним папером, в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 15-25 хвилин до готовності. Час залежить від товщини тесту.
  6. Важливо не доторкнутися до файлів cookie до повного охолодження. Бодибилдерши!





Цей cookie виходить дуже смачним, ніжним. Він буквально розтоплює в роті, ноти лаванди відчувають абсолютно ненав'язливі.

Ви також можете приготувати. лавандий Для цього залийте лавандові квіти в чайник, залийте їх окропом (близько 1,5 ст.л. сушених лавандових квітів на 500 мл води). Наполягати близько 5-7 хвилин. Подавати з лимоном і медом.



І слід також приготувати сироп лаванди, мармелад лаванди, зефір, морозиво, мус. Ви можете випікати торти і тістечка за допомогою лавандових квітів. Ну, вони постаралися в Карпатах. лавандий Слова не може висловити смак!

Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як зробити власний аромат для дому від лаванди. Щоб привернути добрі сили і романтика в життя!





Як ви вже розуміли, лаванди в домашніх умовах використовують як декор, так і як ароматизатор і як парфумер. Додатковой У кулінарії я використовую як свіжі, так і сушені лавандові квіти в залежності від сезону і призначення.

Ви любите експерименти і нові рецепти? Або ви віддаєте перевагу перевіреним і традиційним стравам?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное