Я відкрив холодильник з думкою, що б приготувати, зроблю торти з м'ясом.

Я дивився в холодильнику, щоранку думають про те, що робити. Я шукав на кефірі і залишки сметани, подивився на мій сметану, який я тільки обсмажив вчора, і вирішив замісити тісто для м'ясних пирогів. Який торт! І я хотів би поділитися з вами цим рецептом, який прийшов швидко, і вийшов, щоб стати справжнім пошуком.



Редакція "Сайт" Пропонується приготувати соковите біле м'ясо з м'ясом.

Тісто для м'ясних тортів Інгредієнти
  • 250г кефір
  • 150 г марин
  • 550г борошна
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 300г фаршу фаршу
  • смачний


Підготовка
  1. Я покажу вам прямо, тісто було зроблено оком, щоб вибрати пропорції, в залежності від того, що виходить. Можна перемішати на будь-яке молоко. У мене була суміш кефіру і сметани. Спочатку ми повинні зробити опару. Для цього візьміть 3 чайні ложки сметани, додайте її до суміші кефіру, залийте трохи борошна. Поставте все в тепле місце близько двох годин.



  2. Після 2 годин я знаходився до озпари. І замісив тісто. Додаємо 2 яйця, рослинне масло, трохи вершкове масло для аромату, але не потрібно. Потім цукор і сіль. Після цього тісто потрібно залишити для розчинення протягом 4 годин.



  3. Я не тримала дріжджів в домашніх умовах протягом тривалого часу і використовувати тільки відкинути. Звичайно, не всі в домашніх умовах мають активний стартер. Однак я впевнений, що ви отримуєте такий помічник. Він незамінний в будь-якому випічці. З його допомогою ви отримаєте велике тісто для будь-якої випічки. Довгий час тому я приготував легендарний летн «Левєто Мадре», який все ще живе з мною. Використовуйте рецепт!



  4. Я зроблю сметану, тепер давайте повернутися до нашого рецепта. Ми готуємо начинку. Для цього я подав 300 грам фаршу фаршу фаршу. У мене була свинина і телятина, але ви можете прийняти інші. Заливаємо фарш з спеціями і засолюємо його. В принципі начинка готова.



  5. Тепер розділіть тісто на плоскі кульки. Формуйте тістечка з начинкою і залиште їх на деякий час, щоб вони підвищували обсяг. Потім нагріваємо вершкове масло в сотені і обсмажуємо торт на середньому вогні.





Цей рецепт можна змінити на свій смак. Будь-який буде працювати, ви можете експериментувати з ним. Торти дуже соковиті і повітряні завдяки сметанному тесту. Звичайно, ви можете зробити дріжджовий тісто, але особисто мені не подобається. Я сподіваюся, що цей рецепт надихає вас, щоб отримати стартер.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное