Перед мною на виїзді була літня жінка, вона не мала достатньо грошей для оплати покупки, я вирішив допомогти.

У цих складних і темних разів важливіше, ніж коли-небудь зробити непогані справи. Не один говорить про збереження світу або зробити все. Іноді достатньо подивитися і побачити, хто життя може змінити вашу доброту.



Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче розповісти історію, яка нас надихнула. Я сподіваюсь, що ви відчуваєте тепліше.

Після роботи я побігла в супермаркет, щоб купити молоко та інші дрібні речі. Я відразу збираю все, що потрібно і пішов на касовий реєстр. Тут є гідна лінія. На мене була стара жінка. Вона була дуже акуратно одягнена. Ви можете побачити, що її одяг старий і зношений, але якісне і добре вміщене. Її сіре волосся зібрано в пучку, її губи підведені з дискретним помадом. Ви можете побачити, що жінка знає, як доглядати за собою і жити красиво, але зараз вона ускладнює час.



На стрічку перед нею кладуть її скромні покупки: хліб, молоко, мішок вівсяного і невеликого бару шоколаду. Касира починала пробивання через продукти і озвучив суму. Жінка лазила в її кишеню, вибравши монети. Після перерахунку, вона виявила, що вона не вистачить. Вона очолилася і попросила шоколаду.



Люди в лінії почали відступати затримку. Моя бабуся згинається і без втоми. Я був переповнений почуттями, я не хотів би виглядати на ньому. Я назвав кеш'ю і сказав, що я буду платити за мій бабуся. Приймав великий вексель з мого гаманця, Я подав його в касиря і сказав йому, щоб дати зміни в бабуся. Вона була повністю плутана і почала вдячність мені.



Зібрали її покупки, приймали зміни і пішли чекаючи на мене. Я приїхав до мене, коли я оплачував за грози, і був про залишити. Моя бабуся дивилася мене в око і подякував мене знову, запропонував повернути гроші, сказав, що вона дасть все назад від пенсії. Я посміхнувся і сказав: "Ви не повинні дати нічого назад, бабуся." Прийміть гроші і купуйте, що ви хочете. Це найкращий спосіб подякувати мені.



Вона посміхалася, подякував мені і ходив. Здавалося б, вона стала більш впевненою. Я щасливий. Я бажав цю жінку, щоб відчути, що впевненість і бути в змозі дозволити собі щось, як вона використовується. Хто знав, що регулярна поїздка до магазину зробить цей день таким позитивним і приємним!



Ця історія ще раз доводить, що добрі справи не вимагають від нас. Якщо хтось потребує підтримки. Є багато людей, які потребують допомоги, але вони втілені запитати про це. Будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами Ваша доброта може зробити це життя краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное