Тільки кілька зможуть змагатися з великим в гострості розуму, продовжуючи несподівані і іноді суперечливі котирування.

Ми використовуємо котирування від відомих людей від часу. Для деяких, це можливість блиску з ерудуванням, а для інших, кінцевий аргумент у простеженому спорі. Але для мене, наприклад, відомі афоризми також є своєрідною проблемою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Поспішайте правильно продовжити ловфраси Раневської, Ніцша і Достоєвського. Так, деякі з них виглядають надзвичайно суперечливими сьогодні. Але більш цікавим і складним завданням!

123456Наступний

Котирування від відомих людей
  1. «Якщо жінка має розвинений інтелект, то ...» (Friedrich Nietzsche)



    (а) дуже приємно займатися різними фоліями;
    (b) вона не потребує компліментів;
    (c) вона позбавлена краси;
    (d) вона ніколи не змащує фольгу;
    (e) вона не всі права з сексуальністю.

  2. "Я не маю уявлення, що ебать я маю." Ті, хто цікавиться ними, просто втратили. (Stephen Hawking)



    GettyImages (а) банківський рахунок;
    (b) об'єм bicep;
    (c) iPhone;
    (d) IQ;
    (e) соціальний статус.

  3. «Для жінки, які знають, як відчувати пристрасть» (Yves Saint Laurent)



    GettyImages (а) підійде будь-який наряд;
    (b) не потрібна косметика;
    (c) терпіння буде потрібно;
    (d) забезпечується велика потужність.

  4. «Я не молоду до...» – Оскар Дике
    (а) знову маррі;
    (б) поспішати;
    (c) знати все;
    (d) весело без причин;
    (e) подивитися красу.
  5. «Якщо пацієнт дійсно хоче жити» (Фаїна Раневська)
    (а) він користується кожним променем сонця;
    (б) він не йде до лікарні;
    (c) потім він не може перенести своїх родичів;
    (d) лікарі неспроможні;
    (e) тому він все ще сподівається на щастя.
  6. "Не слово в мій словник..." (Napoleon Bonaparte)



    (а) перемога;
    б) дерогація;
    (c) страх;
    (d) usurper;
    (e) неможливо.

  7. «Стоп читання книг означає ...» (Фіодор Достоєвський)

    Поза «Ложки»

    (a) припинення мислення;
    (b) почати писати їх;
    (c) не краще одного, хто не може читати;
    (d) стають схожими на всіх інших.



Продовження спірних цитат
  1. Якщо жінка має розвинений інтелект, Не всі права з сексуальністю.й Сьогодні, для такої заяви, будь-яка знаменитість буде скасована. Але в Ніцщему часі це ставлення до жінок вважається загальним місцем. Філософ вважає, що інтелект і сексуальне задоволення просто не може співати в одній жінці. По-справжньому розумна жінка не може бути популярною з чоловіками і не здатна повністю відмовитися від пристрасті.

    Але стандарти змінюються. А з причини в популярній серії «The Big Bang Theory» фраза «Smart це новий сої» звуки. Здається, що у віці інтернету, інтелект стає найбільш сексуальною рисою у людини. Таким чином, цитата Ніцша залишається лише дивним пам'ятником до епоху.

  2. «Я не знаю, що я маю. ІКй Ті, хто цікавиться IQ, просто втратили. Займав, що є багато корисних і цікавих речей, щоб зробити, ніж міркувати власний інтелект. Але інтернет все ще сповнений публікацій, які з яких причин порівнювати IQ Einstein і, наприклад, Марілін Монро.
Як закінчити афоризм "Жінка, яка знає, як відчувати пристрасть, макіяж непотрібний, сказав великий путур'єр. «Це дивний, але обличчя жінки, що спійманий у пристрасті, стає схожим на молоду дівчину», – Акугатава Рюноське виховав його. «Я не молоду, з? Ейнштейн славно сказав: «Що більше я дізнався, скільки я не знаю». Зрозуміло, як фізик, так і лірицист прийшла до тієї ж ідеї по-різному. «Якщо пацієнт хоче жити дуже багато, лікарі неспроможні? Радянська королева самоіронії, що залишилася за великою кількістю сережок і іноді непристойних виразів, які можна процитувати нескінченно. «Не слово в мій словник "іможливий".? Великий командир вважав, що він може зробити все. І можливо, тому він виграв так багато перемог. “Припинити читання книг – зупинити читання книг. й Зупинити мислення, - написав Достоєвський. Однак не всі знаменитості погоджуються з ним. Таким чином, німецький філософ Schopenhauer, навпаки, розглядав читання тільки сурогат власного мислення. За його словами, при читанні ви тільки "Видалити зовнішній вигляд, приводячи свої думки в допомогу своїх думок".

Це тест, який ми отримали. Ми сподіваємося, що його проходження підняли духи і може надихнути вас до репрочитання творів одного з авторів, представлених в нашому підборі котирування.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное